Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak załatwić imprezę dla pracowników

09-01-2016, 02:31 PM
Interesuje mnie temat zorganizowania imprezy letniej dla moich pracowników. Przyznam szczerze, że samodzielnie nie chce mi się tego robic, a wiem, że są firmy, które robią to zdecydowanie szybciej i sprawniej, bo mają już utarte schematy. Proszę napiszcie co powinnam wiedzieć na ten temet, żeby się odpowiednio przygotować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2016, 04:01 PM
Sprawa jest bardzo prosta, bo Ty będziesz musiała po prostu określić budżet jakim dysponujesz. Na jego podstawie firma zaproponuje Ci możliwe rozwiązania. A i jeszcze jedno chyba najważniejsze. Powinnas się zastanaowić, gdzie chcecie pojechać. Wiadomo im dalej pojedzieci tym droższa to będzie opcja, ze względu na koszty dojazdu.
09-01-2016, 04:52 PM
Akurat w moim przypadku te koszty nie są aż tak ważne, bo ja mam pracownikow w cały kraju, więc muszę wybrać po prostu takie miejsce, gdzie każdy będzie miał blisko. A dla ludzi z administracji to wiadomo, jakiś autokar czy coś.
09-01-2016, 05:40 PM
Już załatwiałem kilka razy tego rodzaju imprezy. Budżet i miejsce to jedno, ale dostaniesz tez cala masę imprez towarzyszących, z których będzie trzeba wybrac te, które sprawią radosc Tobie i Twoim pracownikom. Możliwości teraz jest wiele, tym bardziej, ze technika poszla do przodu i kazda firma organizator, stara się klienta zaskoczyc.
09-01-2016, 07:55 PM
Zgadza się, ale organizując imprezę dla firmy trzeba być przygotowanym na wszystko. Lista i tak będzie miala pewnie jakąś rezerwe, która wejdzie w życie, gdyby pogoda była zła, czy zaszły inne nieoczekiwane zdarzenia.
09-01-2016, 08:26 PM
Scenariusz to tak, ale jeszcze trzeba wszystko zrealizować. Pamiętam, że kiedyś mieliśmy imprezę bedz wodzireja i trudno było to wszystko ogarnąć. Musi być ktoś, kto trzyma w ryzach całe towarzystwo i pokazuje co trzeba robić.
09-01-2016, 09:26 PM
Ja się do tego nie nadaje, wiec pewnie zdecyduje się na kogoś kogo zaproponuje mi firma organizująca. Szczerze przyznam, ze już nie mogę się doczekać tego wypadu. Pewnie nie odpoczne tam jak na wczasach, ale wiem, ze będzie wesoło.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS