Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak załatwić auto zastępcze?

10-19-2016, 02:17 PM
Czesc słuchajcie może od razu przejde do rzeczy, ktos wjechał we mnie jak, stałam na światłach, na szczeście nic poważnego się nie stalo, ale samochód trzeba odstawic na kilka dni do warsztatu, a wiadomo, ze w dzisiejszych czasach bez samochodu to jak bez reki, jaka jest procedura załtwienia samochodu zastępczego od ubezpieczyciela, bo jestem zielona w tym temacie, pomóżcie czy to cos kosztuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 02:36 PM
z tego co się orientuję taki samochód zastępczy jest opłacany z OC sprawcy wypadku czy kolizji, powinnas mieć o tym wzmiankę w umowie ubezpieczeniowej, mozesz tez zadzwonic do ubezpieczyciela i dowiedziec się wszystkich szczegółów.
10-19-2016, 04:45 PM
wiesz co z doświadczenia wiem, ze wszystkie formalności u ubezpieczyciela długo trwają, a potem można trafić na samochód o dużo niższym standardzie, dlatego polecam skorzystać z usług sprawdzonej wypożyczalni samochodowej, która wśród wielu usług oferuje swoim klientom także pojazdy zastępcze z OC sprawcy, plusem tego rozwiązania jest to, że masz gwarancję dostępności wielu modeli o różnym standardzie i to od zaraz.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS