Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak oceniacie bieliznę Lama?

10-11-2017, 07:53 AM
Hej. Chciałabym zakupić hurtową ilość damskiej i męskiej bielizny Lama. Czy uważacie, ze to dobra jakościowo, trwała i wygodna bielizna?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 09:48 AM
Jak dla mnie bielizna Lama jest zdecydowanie warta polecenia. Mam w swoim sklepie całkiem sporo majtek od tego własnie producenta. Podoba mi się to, że są wśród nich zarówno modele białe, bawełniane, jak i modele kolorowe, z koronkowymi wykończeniami o róznych ciekawych motywach, np. kwiatowych. Szeroki wybór tej bielizny dla klientów hurtowych znajduje się pod adresem internetowym http://www.hurtowniatomix.pl/103/bielizna+lama, gdzie wiele modeli mozna kupic w dwu- i sześciopakach w atrakcyjnej cenie.
10-11-2017, 10:28 AM
Ja też sprzedaję bieliznę od tego producenta i oceniam ją bardzo dobrze. Męskie slipy i bokserki tej marki są wytrzymałe i wygodne, a poza tym dobrze się sprzedają.
10-11-2017, 10:37 AM
Ja znalazłam tę bieliznę w dobrej cenie w hurtowni internetowej Tomix. Można tam kupić damską i męską bieliznę od róznych producentów w ilościach hurtowych. Wychodzi wtedy naprawde tanio. Tomix posiada nie tylko szeroki wybór majtek dla kobiet i mężczyzn, ale także m.in. róznego rodzaju skarpetki damskie, męskie i dziecięce, zmysłowe rajstopy i leginsy dla pań, jak również duzy wybór piżam dla niej i dla niego.
10-11-2017, 12:55 PM
Kiedyś natknęłam się w necie na tę hurtownie, ale jeszcze nigdy nie robiłam tam zakupów. Teraz właśnie może złożę tam zamówienie na bieliznę osobistą oraz piżamy. Które z dostępnych tam piżam warto nabyć?
10-11-2017, 02:44 PM
Moją uwage zwróciły dostępne tam śmieszne piżamy męskie i zamówiłam je do mojego sklepu. Cała kolekcja tych piżam znajduje się pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/c/pl/8_19/5...izamy.html. Dostępne tam produkty wyrózniają się zarówno wygodą i dobrą jakością wykonania, jak i atrakcyjnym wzornictwem oraz śmiesznymi nadrukami.
10-11-2017, 04:48 PM
Aha, a jeśli chodzi o produkty dla kobiet, to które elementy odziezy do spania mogłabyś polecić?
10-11-2017, 06:25 PM
W asortymencie tej hurtowni znajduje się też szeroki wybór piżam damskich. Sa tam modele cieplejsze, odpowiednie na zime, jak i piżamy letnie, które sa nie tylko wygodne, ale i seksowne. Oprócz piżam polecam dostępne tam zmysłowe koszulki nocne w róznych kolorach.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS