Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaką obstawiacie przeciętną cenę za pranie tapicerki samochodowej w Warszawie?

04-07-2017, 09:53 AM
Dzień dobry wszystkim. Niedawno przeniosłem się z Podlasia do naszej cudowej stolicy i jeszcze mam z wieloma rzeczami problemy. Na szczęście nic tak nie rozwiewa wątpliwości jak internet Big Grin Aktualnie problem jest taki – jestem ogromnym fanem motoryzacji i z wielkiej pasji wszędzie jeżdżę moim samodzielnie podrasowanym BMW. Nie lubie, jak jest ono brudne, dlatego nałogowo jeżdżę do myjni, a teraz, pierwszy raz od przeprowadzki czas na czyszczenie tapicerki. W Białymstoku wiedziałbym, kiedy oferują dobrą cenę, tutaj nie mam wyobrażenia. Jakoś doradzicie? Za ile już się opłaca?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2017, 12:10 PM
Trudno mi oszacować, bo to jednak chyba zależy od wielkości samochodu no i stopnia zabrudzenia. Pewnie inaczej sobie liczą za takie powierzchowne przepranie, a inaczej, jak trzeba plamy z czerwonego wina wywabiać z beżowej tapicerki
04-07-2017, 12:55 PM
Co racja, to racja, ale chyba jakieś widełki można obstawić. W Warszawie z zasady tak samo jak w każdej innej dziedzinie ceny są wyższe niż gdziekolwiek indziej, więc ja bym szacował 150-300 złotych przeciętnie. To zależy, jak już koleżanka napisała
04-07-2017, 01:44 PM
To ja całkiem niedawno zainwestowałem w pranie tapicerki samochodowej w Warszawie cena była niższa niż ty podajesz. Oszacował mi to jak mówicie na miejscu specjalista, ale generalnie dolna i górna granica są obie niższe. Wejdź w ich cennik http://taniepranie.waw.pl/cennik/ i się sam przekonaj. Fajnie, że zaoszczędziłem, nawet nie byłem świadomy Wink
04-07-2017, 02:44 PM
Tak dobrze? Nie spodziewałem się, bo w takim zakresie jak podane jest w cenniku to ja mogę też zamówić czyszczenie całej tapicerki w samochodzie w Białymstoku u siebie. Chociaż raz mnie stolica nie przeraziła poziomem cen! Dzięki
04-07-2017, 05:15 PM
Nie ma problemu, sam zaczynałem karierę tutaj w mieście jako typowy słoik, więc już się nauczyłem bezbłędnie wyszukiwać najkorzystniejsze oferty, nie ważne czy chodzi o remont samochodu czy o kupowanie warzyw Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS