Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile zarobi opiekunka starszej osoby w Niemczech?

08-17-2017, 05:52 AM
Czy ktoś z was się orientuje, ile może zarobić opiekunka starszej osoby w Niemczech? Kilka lat opiekowałam sie moją babcią, więc praktyczne doswiadczenie mam, a w tej chwili nie mam dobrej pracy i pomyślałam o wyjezdzie. Czy warto szukać takiej pracy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2017, 08:27 AM
Jak nie boisz się wysiłku i dyspozycyjności 24h na dobę to spoko, możesz jechać. Musisz tylko mówić po niemiecku, bo bez tego takiej pracy nie znajdziesz.
08-17-2017, 09:14 AM
Troszke mówie, bo uczyłam się w szkole. Myślę, że szybko sobie przypomnę.
08-17-2017, 09:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2018 11:15 PM przez patiotv.)
Nie wiem czy to wystarczy. Po prostu musisz znać niemiecki w stopniu komunikatywnym, tak by bez problemu porozumiewac się z osobą, którą będziesz się na co dzien opiekowała. Co do zarobków i konkretnych wymagań, to na tej stronie laxocare.pl/oferty-pracy/opieka-pani-munchen/ masz przykładowe ogłoszenie o prace. Masz podane minimalny zarobek i charakterystykę osoby, którą masz się opiekować. Masz też opisane, czego wymaga rodzina i czas przez jaki masz się nią zajmować. Wszystko legalnie, przez firmę, która opiekuje się starszymi osobami.
08-17-2017, 11:17 AM
To są zarobki netto?
08-17-2017, 12:49 PM
średnio na rękę zarabia się 1000-1500 euro plus dodatki typu premia wakacyjna, dużo zależy od miejsca pracy, wieku i schorzeń osoby, którą trzeba się opiekować, ale też od Twojego doświadczenia i umiejętności. Pracując dla LAXO Care z czasem wyrobisz sobie markę i możesz liczyć na lepsze oferty pracy. Najtrudniej jest zawsze na początku, ale z czasem człowiek nabiera doświadczenia.
08-17-2017, 03:48 PM
Ja przez półtora roku opiekowałam się starszą panią. Bardzo się z nią zżyłam i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek zdecyduję się na taką pracę. Jak zmarła, czułam sie tak jak by zmarła moja babcia lub ciocia. To takiej pracy trzeba miec twarda psychike i żelazne zdrowie
08-17-2017, 05:08 PM
Ucz się niemieckiego i przyjeżdzaj, pracy jest pełno.
08-17-2017, 06:43 PM
Zapisałam się na kurs językowy, żeby przypomnieć sobie język, za pół roku planuję wyjazd. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS