Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje w Warszawie USG ortopedyczne kolana?

06-28-2017, 12:30 PM
Ile w Warszawie trzeba wydać na USG ortopedyczne kolana i gdzie najbardziej opłaca się pójść? W sensie żeby za dużo nie wydać a jednocześnie mieć porządnie wykonane badanie. Zapraszam do dyskusji i z góry dziękuję za konkretne odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2017, 02:34 PM
Robiłam w Rehmedicon już jakiś czas temu bo chyba minie niedługo rok i bardzo jestem zadowolona że się zdecydowałam. Zapłaciłam niedużo w porównaniu do innych przychodni a badanie było przeprowadzone dokładnie i wykazało nawet pewne zmiany o których wcześniej nic nie wiedziałam. Polecam.
06-28-2017, 02:57 PM
Mogłabyś coś więcej na temat tej przychodni powiedzieć? Np gdzie ona jest albo zostawić jakiś namiar? Będę wdzięczny.
06-28-2017, 05:26 PM
Spoko, o usg ogólnie masz sporo napisane tu - https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa. Na innych podstronach powinieneś znaleźć jakis kontakt. Ze stawami nie ma żartów, dlatego uważam że nie ma co oszczedzac na podstawowym badaniu jakim jest USG ortopedyczne kolana Warszawa nie jest droga pod wzgledem usług medycznych a badać się trzeba, najlepiej w miejscach gdzie do dyspozycji jest porządna aparatura i dobrzy lekarze. Pozdrawiam serdecznie.
06-28-2017, 05:53 PM
Bardzo dziękuję za informacje. Zapisałem się i jestem dobrej myśli bo placówka ma dobre opinie w necie, obsługa też jak narazie miła Smile. Fajnie że chciało ci się pomóc, pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS