Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje odnawianie ogrodów w Poznaniu?

05-15-2017, 07:51 AM
siemka, odziedziczyłam dom po zmarłej cioci no i nie da się ukryć że jest mocno zaniedbany. O ile z samym budynkiem sobie poradzę bo brat ma firmę wykończeniowo-remontową to z ogrodem będzie już problem. Działka ma ponad 1200 metrów i jest strasznie zachwaszczona i zarośnięta. Sama tego nie przerobie. Orientuje się ktoś ile kosztuje profesjonalne odnawianie ogrodów w Poznaniu? Dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-15-2017, 09:34 AM
Dokładnej ceny nikt ci nie poda bo sama rozumiesz że to trzeba zobaczyć i ocenić, ale najtaniej i bardzo porządnie zrobią to oni: http://www.ogrodybarw.pl/konserwacja-ogrodow/. Najmowałem ich do założenia trawnika, nawadniania itd, byłem bardzo zadowolony z szybkości i rezultatu prac. Wiesz nie ma co tu dużo gadać bo odnawianie ogrodów Poznań czy jakiekolwiek inne miasto nie należy do łatwych zadań ale gdybym ja miał decydować to nie szukałbym nikogo innego. Pozdro!
05-15-2017, 12:26 PM
1200 metrów to spora działka ale aż trudno sobie wyobrazić że może być aż tak źle. Zeby tak zaniedbać ogród to chyba z 30 lat trzeba nic w nim nie robić.
05-15-2017, 01:59 PM
Mniej wiecej tak było, przez długi czas dom stał niezamieszkały a sąsiedzi co chwila zgłaszali na straż miejską że szczury się tam zagnieździły i przełażą pod płotami do innych, albo że chodnik nieodśnieżony. Mam wielki plan żeby przywrócić wszystko do świetności bo domek jest fantastyczny, ogród też może być tylko trzeba o to wszystko zadbać. Dzięki za link Smile
05-15-2017, 04:37 PM
Nie ma sprawy. Zastanów się jeszcze czy nie lepiej zacząć od ogrodu, przynajmniej zeby czesciowo go ogarnac. Jesli jest tak zle jak mówisz to ekipa remontowa moze miec za mało miejsca.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS