Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie znajdę hostessy w Bydgoszczy na targi zdrowego odżywiania?

10-05-2017, 07:24 AM
Cześć wszystkim na forum. Współorganizuję targi dotyczące tematyki fitness i zdrowego odżywania i potrzebuję kilku dziewczyn do roznoszenia ulotek z kodami promocyjnymi do sklepu internetowego. Jaka agencja jest w stanie mi pomóc? Znacie kogoś takiego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 08:07 AM
Powiem ci że jeżeli nie masz kogoś znajomego w tej branży to dużo taniej wyjdzie cię zatrudnienie kilku dziewczyna na umowę zlecenie jako takie hostessy. Ostatnio zapoznawałam się z cennikiem i jest to strasznie duży koszt jeżeli załatwiasz to przez agencję.
10-05-2017, 09:30 AM
To nie wiem z usług jakiej agencji chciałaś skorzystać. Sam osobiście korzystałem z usług hostess przy promocji nowej firmy i wychodzi to dużo taniej niż zatrudnienie osobiście. Kwestia wynagrodzenia to jedna sprawa ale koszty jakie ty ponosisz to druga.
10-05-2017, 11:17 AM
Może to jest tańsze rozwiązanie jeżeli zatrudniasz jedną, góra dwie dziewczyny. W przypadku większej imprezy gdzie potrzebne jest np. 10 albo więcej osób to załatwianie tego na własną rękę jest w żaden sposób nie opłacalne. Chyba że na czarno.
10-05-2017, 11:28 AM
Jest taka agencja hostess w Warszawie na stronie http://eventhostessy.pl/. Organizowałam już kilka większych imprez i jeżeli potrzebuję promotorek, hostess albo modelek to zawsze korzystam z usług tej agencji. Nie ma porównania z dziewczynami z ulicy.
10-05-2017, 02:07 PM
Zapomniałaś dodać że agencja dostarcza pracowników na terenie większych miast w Polsce. Także w Bydgoszczy. Na stronie eventhostessy.pl znajdziesz wszystkie potrzebne informacje więc jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to warto kontaktować się bezpośrednio do nich Wink
10-05-2017, 04:16 PM
Nawet jak wejdziesz na http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-Bydgoszcz.html to masz tam informację o tym jak załatwić hostessy w Bydgoszczy. Firma oraz pracownicy mają duże doświadczenie w organizowaniu różnych eventów także na pewno impreza wyjdzie najlepiej jak się da Smile
10-05-2017, 06:37 PM
No można powiedzieć że o coś takiego mi chodziło. Zależy mi głównie na tym żeby było profesjonalne podejście ze strony dziewczyn które te ulotki będą rozdawać i żeby potrafiły odpowiedzieć na kilka pytań w razie potrzeby.
10-05-2017, 07:22 PM
W takim razie ta firma idealnie się nada. Polecam sprawdzić Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS