Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie znajdę dobry apartament w Kołobrzegu?

12-20-2016, 03:38 PM
Będę w służbowych sprawach na 3 dni w Kołobrzegu i mam trochę obawy, czy ja tam znajdę o tej porze roku jakiś nocleg. W sezonie letnim to bym się nie zastanawiała i pojechała, ale z tego co słyszałam, w inne miesiące 90% przybytków jest zamknięta na 4 spusty. Wolałabym już wcześniej znaleźć sobie jakiś przyjemny apartament w przystępnej cenie. Jeżeli ktoś zna i poleca, to będę wdzięczna za podzielenie się!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-20-2016, 03:57 PM
Ja bym sprawdził na wyszukiwarce noclegów po prostu na przykład http://super-wczasy.pl/apartamenty/kolobrzeg. Tam masz wszystkie wyselekcjonowane i sprawdzone apartamenty Kołobrzegu w jednym miejscu. Tam znalazłam sobie właśnie świetne miejsce na urlop z dziećmi i wszystko było bez zarzutu. Co do twojej obawy, że teraz będzie mniej ofert, to sprawdź po prostu konkretny obiekt czy aby na pewno jest całoroczny
12-20-2016, 05:04 PM
Jakbyś nie znalazła to też nie panikuj, hotele przecież się nie zamykają poza sezonem tylko cały czas są otwarte. To tylko z pensjonatami i innymi niskobudżetowymi miejscami tak jest
12-20-2016, 06:24 PM
Skoro pyta o apartamenty do wynajęcia, to chyba znaczy, że nie chce przepłacać za hotel, nie myślisz? Co do pytania, to spokojnie, akurat w Kołobrzegu nie powinno być z tym większego problemu, to jednak nie jest mała wioska tylko miasteczko
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS