Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie zaopatrujecie sklepy?

11-23-2016, 07:30 PM
Witam czy jest wśród Was ktoś, kto prowadzi swój sklep z ciuchami? Chcemy z żoną rozpocząć taką działalność i właściwie wszystko mam już ustalone, ale nie wiemy gdzie się zaopatrywać. Będę wdzięczny za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-23-2016, 08:05 PM
Pamiętaj, że najrozsądniejsze jest kupowanie odzieży w hurcie, bo wtedyteż są niższe ceny. Piszę Ci to, żebyś wiedział, że czasem nie opłaca się jechać tylko po jedną bluzkę tylko od razu więcej wziąć.
11-23-2016, 09:51 PM
No dzięki, ale takie rzeczy są raczej oczywiste. Wiadomo, że jak będę towarował sklep to od razu zrobię zakupy hurtowe i wszystko, co jest potrzebne.
11-23-2016, 10:36 PM
Słuchaj z mojego doświadczenia wiem, że warto odwiedzić centrum chińskie w Wólce Kosowskiej, bo tam mają naprawdę ogromny wybór tych ciuchów. Na pewno jak przejrzysz ich asortyment to znajdziesz dużo ubrań, które będziesz mógł mieć w swoim sklepie. Wiele jest bardzo modnych i wpisujących się w aktualne trendy, więc dopasujesz coś.
11-24-2016, 12:16 AM
Właśnie o takim miejscu myślałem! Widziałem też, że można tam kupować online, co dla mnie jest bardzo ważne. Dzięki Wam!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS