Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie zamówić powietrzną pompę ciepła do CWU w dobrej cenie?

02-22-2017, 11:25 AM
Kto z was wie gdzie w dobrej cenie zamówię pompę powietrzną do CWU? Tylko proszę o polecenie czegoś dobrej jakości, koszt jest ważny ale wolę zapłacić troche wiecej i miec pewnosc ze urzadzenie posluzy pare lat bez awarii i problemów. Z góry bardzo dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2017, 02:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-22-2017 07:37 PM przez patiotv.)
Myśmy zamawiali taką pompę w Soltec. To jeden z tańszych i większych sklepów który ma dobre opinie w necie ze wzgledu na oferowanie porządnych i sprawdzonych pomp i upsów. Są na rynku od wielu lat więc istotną role odgrywa też doświadczenie, wiedzą co się sprawdza i działa bezawaryjnie. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam serdecznie.
02-22-2017, 02:30 PM
Dziękuję za pomoc. Poproszę o kolejne firmy warte uwagi.
02-22-2017, 05:07 PM
Cześć. Powietrzna pompa ciepła do CWU to ważne urządzenie ktore może w znaczny sposób ograniczyć wydatki na energię dlatego kieruj się przede wszystkim jakością. Chciałbym poszerzyć tobie mozliwość wyboru ale uważam że sklep o którym pisze koleżanka będzie najlepszy bo mają solidne urządzenia w niskich cenach. Pompy znajdziesz na tej stronie - http://www.soltec.sklep.pl/pompy-ciepla-c-158.html, gdybym teraz szukał czegoś podobnego to na pewno zamawiał bym u nich bo mam w firmie UPS i bardzo jestem z niego zadowolony.
02-22-2017, 06:08 PM
W sumie zbyt dużo firm nie zajmuje się dystrybucją pomp w Polsce więc może podejdźmy do tematu z drugiej strony – czyli przydałyby się opinie o wspomnianej firmie. Z przyjemnością zapoznam się ze wszystkim co wiecie.
02-22-2017, 06:21 PM
Siema, na soltec.sklep.pl dostaniesz naprawdę porządne urządzenia i maszyny. Mam od nich pompę ciepła i musze powiedzieć że oszczędności na energii są znaczne, a na działanie nie mogę powiedzieć złego słowa. Mam ją od 3 lat, w momencie zamawiania oferta sklepu była nie do przebicia jeśli chodzi o cenę. Teraz się nie orientowałem jak to wygląda ale rynek specjalistycznych urządzeń nie jest zbyt ruchliwy i raczej nadal mają najlepszą oferte.
02-22-2017, 07:36 PM
Dzięki! Smile Temat idzie do zamknięcia Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS