Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie zamówić odpowiednie naklejki informacyjne?

11-24-2016, 05:37 PM
Pewnie mieliście już nie raz do czynienia z naklejkami informacyjnymi na różnych meblach, których zdzieranie powodowało wielkie nerwy, bo po prostu trudno to było zrobić. Ja też sprzedaję meble i szukam kogoś kto mi zrobi takie naklejki, ale z odpowiednią dawką kleju. Znacie może kogoś, kto by się jeszcze o jakiś projekt pokusił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-24-2016, 06:22 PM
Na łatwiznę idziesz Smile, ale to jest jak najbardziej zrozumiałe. Projekt i samo wykonanie to zrobią Ci tutaj http://www.feelartstudio.pl/naklejki-i-nalepki i to bardzo szybko i przyjemnie wszystko przebiega.
11-24-2016, 07:02 PM
Naklejki na meblach zwykle równa się dla mnie szorowanie, wiec fajnie że pomyślałaś o swoich klientach. Mam nadziej, ze innio tez o tym pomyślą Smile))) Co do firmy to fakt, że to najlepsza jaką znam, wiec kolega wie co polecic.
11-24-2016, 08:06 PM
Robią mnóstwo fajnych rzeczy reklamowych za fajne ceny. Na przykład w Poznaniu fotoobrazy Feel Art Studio ma najlepsze i ja na pewno pod tym względem dostawcy nie zmienie.
11-24-2016, 09:16 PM
Jak się robi dobre rzeczy, to i marka sama rosnie w siłe. Inni muszą się jeszcze sporo nauczyc zarówno pod względem fachu, jaki samej obsługi klietna, żeby im dorównać.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS