Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie warto wyczyścić samochód w Poznaniu?

02-03-2017, 07:29 AM
Chciałbym trochę polepszyc stan mojego samochodu. Nie do konca mnie zadowala. Ostatnimi czasy był sporo eksploatowany no i niekoniecznie wyglada tak, jak ja bym tego chciał. Gdzie według was warto wyczyścic samochód w Poznaniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 08:27 AM
Jak zamierzasz sprzedawać samochód to musisz koniecznie o niego systematycznie dbać bo inaczej to automatycznie sporo tracisz na wstepie. Ale to zalezy od ciebie jak ty to widzisz.
02-03-2017, 09:07 AM
u mnie normalnym jest, ze samochód ma być czyszczony przynajmniej raz w roku i tyle.
02-03-2017, 11:37 AM
jak ja swojego fordzika doprowadzałem do ładu to korzystałem z takiej firmy http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czys...ochodowej/ tu oni Pisza o swoich usługach oni własnie oferują czyszczenie samochodu Poznań to miasto gdzie głownie działaja a poza tym na necie masz ich dokładny cennik wiec wiesz na wstepie ile cie to czyszczenie będzie kosztowalo.
02-03-2017, 02:32 PM
Waznym jest to jak samochod wyglada, bo wg mnie widac po tym, kto jak dba o swoje rzeczy.
02-03-2017, 04:18 PM
Co do silnych zabrudzeń to zawsze wg mnie lepiej poradzić się specjalistów. Bo sami to możemy z tym się godzinami bawic.
02-03-2017, 04:50 PM
no wlasnie to jedna rzecz a prawda tez jest taka, ze jak masz stare plamy, których nei widziałeś, to naprawde recznie może to być ciezko odprac. A tak dajesz ktoś czyści i po sprawie odbierasz i jedziesz dalej ;P hehe
02-03-2017, 05:14 PM
Mi zalezy na tym, aby samochod dobrze wyglądał. W środku nie wyglada zle, ale troche sierści psa tez jest. Bo czasem jezdzi z nami.
02-03-2017, 07:42 PM
Kiedys próbowałem usunąć plamę drucianym drapakiem to okazalo się, że jedyne co usunąłem to był material…. ; ( ale to był niewypal… : /
02-03-2017, 08:08 PM
No jeśli ktoś chce odsprzedać samochód, to łatwiej się go sprzedaje jak jest zadbany i jest w nim czysto, to po prostu psychologia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS