Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie naprawia się laptopy?

06-24-2016, 01:47 AM
Ludzie, pomóżcie, bo mam kłopot z laptopem, musze znaleźć dobrą firmę która naprawia laptopy i to tak na wczoraj, wiecie. Znacie gdzieś kogoś, to napiszcie, gdzie jechać lbo dzwonić, ok.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-24-2016, 03:16 AM
A co się stało? Może nie warto naprawiać laptopa? Czasami koszty reanimacji sprzętu przewyższają cenę nowego..
06-24-2016, 05:28 AM
Daj spokój, to nowa rzecz, względnie, nie mam ochoty już jej na straty spisywać, dlatego szukam firmy która mi realnie oceni, co i jak ze sprzętem.
06-24-2016, 08:27 AM
Hejka, ja znam dobrych ludzi w Warszawie, naprawiających przegrzane laptopy, to sprawdzony adres, korzystam z niej ja i połowa moich znajomych. Chciałbyś namiary na nich?
06-24-2016, 08:53 AM
Skoro piszesz, że sprawdzony adres, to jasne, dawaj, dobrych znajomości nidgy za wiele, co nie? Wink Poza tym nigdy nie wiadomo, czy nie przyda mi się kontakt z wieloma fachmanami, nigdy nie mów nigdy.
06-24-2016, 09:30 AM
Oto, co ci mogę podpowiedziec ze spokojnym sumieniem, bezpiecznylapek.pl/oferta/kasowanie-danych-z-dyskow-twardych/, wal do nich śmiało, w dym, nie przejedziesz się.
06-24-2016, 10:28 AM
Kasoanie danych?! A ja chcę tylko ocenić, czy z moim laptopem da się coś zrobić, a nie kasować..
06-24-2016, 12:29 PM
Spoko, nie panikuj człowieku, wszystko ejst w porządku, po prostu taki link akurat miałem, firma ma przecież rozległą działalność, jak wszystkie. Akurat Bezpieczny Lapek w usługach komputerowych w Warszawie zdecydowanie nei ma sobie równych, no firma rządzi i wymiata pod względem kompleksowości podejścia do tematów. Serio, nie zalewam.
06-24-2016, 02:42 PM
Witam, mam pytanie do was, może wiecie – czy dziś można zamówić naprawę komputera w domu? FImry jeszcze wysyłają ludzi do klientów?
06-24-2016, 04:38 PM
No na ile dobrze mi się wydaje, to tak, jak najbaridzje, przecież nie można oczekiwać, że klient weźmie duży komp stacjonarny i przyjedzie nim do punktu napraw..
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS