Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupowaliście meble w nowoczesnym stylu?

08-25-2016, 03:08 PM
Oczywiście jak to kobiety to one zawsze chca zmian i mojej zachcialo się remontu. A jakze. Nie patrzy ze człowiek nei ma na to czasu, ze zabiegany jak pies, ale co tam. Wazne, żeby mieć nowy kolor scian i mebli… Dlatego mam tez pytanie.Bo chce kupic cos z mebli w nowoczesnym stylu. Gdzie kupowaliście meble nowoczesne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-25-2016, 03:53 PM
No u mnie podstawową zmianą przy remoncie był salon i kuchnia. Bo takie krzesła do kuchni to mają duze znaczenie dla wnętrza. Oczywiście ze musza pasowac do stolu i najlepiej żeby kupwoac od tego samego producenta, to wiadomo, ale tez wazne jest siedzisko, żeby było wygodne. Akurat u mnie nie było miejsca na hokery ale jak ktos lubi to czemu by nie kupic. Nie wiem jak ty ale dla mnie wygodne biurko do komputera to podstawa. Musi mieć jakies schowki szufladę chociaż jedną. Ja pracuje przy kompie wiec dla mnie to jest niebagatelna sprawa. Bol kręgosłupa od niewygodnego biurka już kiedys miałem, to już dziekuje Tongue
08-25-2016, 04:29 PM
Ja kupowałem w sklepie internetowym meblex-rawicz.pl i jestem zadowolony. Mają sporo producentow w ofercie np. Forte, Stolar, Linka. Więc można sobie cos wybrac na spokojnie. Można u nich kupic ładne stoły do jadalni nowoczesne meble to jednak ich domena. Sam u nich bralem stół do jadalni i do tego krzesła i jestem na tak. Bo takie meble też musza być trwale na pobrudzenia wiadomo ze w jadalni i kuchni duzo się dzieje zazwyczaj, ze sa dzieci, wiec jakość takiego stolu musi być wysoka, bo za buble to nie warto bulic kasy. Możesz sobie poprzeglądać co maja i jak cos ciekawego znajdziesz to kupic. Akurat przy wiekszych zamowieniach można liczyc na darmowa dostawe wiec to tez jest calkiem ok. opcja, ale to zalezy ile ty chcesz kupowac.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS