Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupić dobre uszczelki.

08-10-2016, 06:44 AM
Chociaż w internecie nie brakuje portali dotyczących budownictwa to nie mogę się doszukać informacji o tym, gdzie kupię najlepsze uszczelki do okien i oczywiście w dobrej cenie. Interesuje mnie generalnie cały zkares uszczelkowy, bo jeszcze nie wiem, które uszczelki będę potrzebował. A będzie na pewno tego bardzo dużo Smile))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2016, 08:18 AM
No to fakt, jest dość niestandardowy produkt i mało jest dyskusji, które są temu poświęcone. Ja trafiłem na sklep tesa.pl/dom_i_biuro/uszczelki i dzięki temu znam temat zdecydwoanie lepiej. Wiem, że to najlepsze miejsce do zakupu wszelkiego rodzaju uszczelek, a wierz mi może ich być bardzo dużo.
08-10-2016, 08:28 AM
No właśnie wiem o tym, żę uszczelek jest mnóstwo, dlatego chciałem namiar na sklep, który posida każdy ich rodzaj. Nie chce mi się sztukować zamówień po jednej sztuce czy jakoś tak. Wolę zrobić jedno zamówienia i mieć już wszystko z głowy.
08-10-2016, 10:22 AM
No całkiem rozsądnie podchodzisz do tematu. Co jedna robota to jedna Smile)) Ale w tym sklepie masz wszystko na miejscu. Poza tym jest bardzo łatwy montaż. Ja jako zupełny laik w tym temacie poradziłem sobie bez trudu. Moja żona też sobie radziła bez niczyjej pomocy, więc coś w tym jest.
08-10-2016, 12:37 PM
Jak kupować uszczelki gumowe do szyb to tylko tam. Każdy rodzaj na miejscu i do tego te promocje. Niby robisz zwykłe zakupy, a dostajesz rabaty, jakbyś był stałym klientem i to od wielu lat. Takie podejście do klienta to mi się podoba i mam nadzieję, żę w innych sklepach będzie się działo podobnie Smile))
08-10-2016, 02:58 PM
No żeby stać się najlepszym sprzedawcą to trzeba coś dać w zamian klientowi. Ja też zostałam potraktowana z odpowiednim podejściem, dlatego polecam Ci ten sklep. Akurat w zesżłym miesiący popsuła mi się uszczelka szczotkowa do drzwi i potrzebowałam nową, bez problemu dobrała sobie odpowiedni produkt na wymianę.
08-10-2016, 05:00 PM
No te szczotki do drzwi to też bym musiał kupić, są podobno rewelacykjne jeśli chodzi o utrzymanie stałej temperatury pomieszczenia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS