Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie i jaki zegarek kupić?

07-06-2016, 02:18 PM
Witam serdecznie wszystkich. Mój dylemat dotyczy wyboru odpowiedniego upominku dla mężczyzny. Wiem, że dobry alkohol ładnie wygląda, jeśli chodzi o prezent ale wydaje mi się, że jest zbyt sztampowy. Zastanawiam się nad tym, aby podarować ojcu coś wyjątkowego. Nie wiem tylko co. Zupełnie brakuje mi pomysłów, nic nie przychodzi do głowy. Jeśli zechcielibyście coś podpowiedzieć poczułbym dużą ulgę. Podejdźcie proszę do tematu poważnie, bo dla mnie to bardzo ważne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2016, 02:43 PM
Witaj. Też uważam, że dobry i drogi alkohol jest jak najbardziej w porządku. Nie wiem, może kup ojcu jakieś dobre, jakościowe męskie perfumy. Ja swojemu zazwyczaj kupuję słodkości, dobry likier i coś w stylu krawat. Jak dotąd nie narzekał.
07-06-2016, 05:25 PM
Dzień dobry. Jeśli chodzi o efektowne prezenty to ja zdecydowanie polecam oryginalne i markowe zegarki typu omega. Jak dla mnie są bardzo widowiskowe i pięknie się prezentują. Mówią, że zegarek już dawno przestał być ikoną stylu, a to nieprawda. Tym bardziej dla mężczyzny zegarek staje się symbolem stylu.
07-06-2016, 08:06 PM
Hejka. Ja na Twoim miejscu brachu przejrzałbym strony dobrego sklepu online np. tego: kraff.pl i zastanowił się jeszcze co wybrać. Oczywiście pomysł z zegarkami jak dla mnie trafiony. Ja bym coś takiego też kupił. Pozdrawiam
07-06-2016, 09:14 PM
Według mnie zegarek jest zbyt oklepany. Ja bym poleciła kupić na przykład dobrą książkę, starsi ludzie uwielbiają czytać. A zupełnie gubią się w tych elektronicznych nowościach.
07-06-2016, 10:31 PM
Zegarek zawsze fajny na prezent! Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS