Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie dostanę samochód zastępczy w Łodzi?

07-19-2017, 06:04 AM
Witajcie. Kilka dni temu miałam poważny wypadek, ponieważ kierowca innego auta przejechał na czerwonym i uderzył we mnie. Na szczęście mi nic się nie stało, jednak moje auto nadaje się jedynie do kasacji. Nie mogę sobie pozwolić, żeby zostać bez samochodu, bo nie będę miała jak dojeżdżać do pracy. Wiecie, gdzie mogę wypożyczyć auto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2017, 06:54 AM
A zdajesz sobie sprawę, że w tej sytuacji przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawy? Tak jest w polskim prawie. Szczególnie, jeśli musisz kupić nowe auto.
07-19-2017, 07:26 AM
Ciekawe, ile takie coś kosztuje.
07-19-2017, 09:08 AM
Muszę Cię zaskoczyć, bo nic. To jest bezpłatne, bo koszty pokrywa OC sprawcy, który spowodował wypadek. Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji. Mieszkam w Łodzi auto zastępcze dostałem tutaj bez problemu od jednej z firm, która obsługuje wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Sprawdź sobie: http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/, bo naprawdę szkoda, żebyś zrezygnowała z tego, co Ci się należy.
07-19-2017, 09:45 AM
Kolega ma absolutną rację. Nie rozumiem, czemu wielu ludzi w ogóle nie korzysta z tego.
07-19-2017, 11:40 AM
Wydaje mi się, że wiele osób nie jest świadomych. Ja też myślałam, że za auto zastępcze musze płacić jak w każdej wypożyczalni.
07-19-2017, 02:33 PM
Właśnie nie. Masz prawo domagać się swoich praw, jeśli jesteś poszkodowany w wypadku. Sam korzystałem z usług Metropolis Rent i dali mi naprawdę dobry samochód, takiej samej klasy jak mój. Żadnych problem w dogadaniu się z ubezpieczalnią i potem z tą firmą, więc jak jesteś z Łodzi to w razie potrzeby śmiało polecam.
07-19-2017, 03:45 PM
Dzięki za rady! Nie miałam o tym pojęcia i już bałam się, że będę musiała płacić.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS