Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firma zajmująca się obróbką kamienia?

05-30-2016, 07:59 AM
Szukam firmy, która zajmuje się obróbką kamienia. Prowadzę działalność wykończeniową i szukam kogoś kto jest mi w stanie dostarczyć kamień pod różne projekty. Są to np. parapety, płyty podłogowe, kamienie ozdobne do dekoracji ogrodu itp. Proszę o jakieś namiary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-30-2016, 10:25 AM
Ja kiedyś zamawiałem takie parapety u siebie w mieście, ale z tego co wiem to firma już nie istnieje bo był za mały popyt na ich usługi. Jak tylko dostanę jakieś informacje to na pewno się nimi podziele Tongue Ale jak na razie to jest susza w regionie.
05-30-2016, 10:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016 10:34 PM przez patiotv.)
Ja proponuję wejść na uniquestone.pl/oferta/marmur/ i tam szukać czegoś konkretnego. Jedynym chyba minusem jest to, że firma robi zlecenia od jakiejś konkretnej kwoty więc to już kwestia dogadania się. Nie mam zielonego pojęcia jak to tam wszystko dokładnie wyglada.
05-30-2016, 11:09 AM
Moja firma zamawiała u nich bardzo dużo ostatnimi czasy i mogę potwierdzić, że jeżeli chodzi o jakoś to nie mają sobie równych. Tak jak koleżanka powiedziała wyżej, kwestia dogadani się co do ilości i kwoty. Reszta idzie jak po maśle Big Grin
05-30-2016, 01:44 PM
No mnie najbardziej interesują parapety granitowe bo ostatnio kilku klientów o to pyta ciągle. Niestety nie orientuję się dokładnie jakie są tego koszta więc obiecałem, że dowiem się wszystkiego i dam im znać jak to wygląda.
05-30-2016, 03:02 PM
Z tego co wiem to wycenę robi się na podstawie konkretnego projektu więc musisz znać wszystkie wymiary oraz grubość, rodzaj materiału oraz ilość sztuk. Wtedy dowiesz się konkretnej ceny, bo tak to można sobie jedynie gdybać. Jeżeli masz taki projekt to mi go wyślij, dowiem się co da się z tym zrobić i za ile.
05-30-2016, 04:37 PM
Projekt mam tylko na drugim komputerze w biurze więc wyślę jak tylko będę z powrotem. Myślicie, że będzie to drogi koszt?
05-30-2016, 06:57 PM
Nie powiem ci ile dokładnie, bo tak jak pisałem wcześniej, wszystko zależy od wielu czynników. Kwestia też czy interesuje cię fachowa robota czy raczej idziemy na łatwizne i załatwiamy wszystko po kosztach. Muszę to wiedzieć zanim zacznę szukać konkretnego wykonawcy.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS