Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskretna inwigilacja

01-14-2016, 07:01 PM
Dyskretna inwigilacja
Po jednej sytuacji przestałem ufać swojej żonie, dlatego planuję założyć kilka podsłuchów i systemów, aby dokładnie prześwietlić jaka jest sytuacja. Interesuje mnie gps, który dokładnie mi wskaże miejsce, gdzie ona aktualnie się znajduje. Wybitnie zależy mi na dyskrecji. Urządzenia muszą być małe i łatwe w zakamuflowaniu. Co mi poradzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-14-2016, 07:51 PM
Dyskretna inwigilacja
Też kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale inwestycja później okazała się bez sensu. Takich urządzeń jest mnóstwo. Na prawde jest w czym wybierać. Z urządzen podsluschowych polecam mojszpieg.pl/podsluch-gsm-w-listwie-zasilajacej-globalny-zasieg.html. Niczym nie zwracająca na siebie uwagi listwa wyposażona w nadajnik o dużym zasięgu. Kolega kiedyś używał dokładnie takiej u sprawdzała się świetnie.
01-14-2016, 10:26 PM
Dyskretna inwigilacja
Kiedyś byłam w takim sklepie, gdzie mieli takich urządzeń trochę. Obecnie technika jest tak rozwinięta, że kamery i podsłuchy mogą być na prawde niewielkich rozmiarów. Jak patrzylam na nie to aż mnie momentami przytykało, jakie mozliwosci mogą mieć tak male urzadzenia. Ukryte w długopisach, ramkach do obrazków czy guzikach podsłuchy mogą zbierać dźwięk nawet z całego domu co moim zdaniem jest niesamowite.
01-14-2016, 11:07 PM
Dyskretna inwigilacja
Dokładnie. Dzisiaj jest to tak rozwinięte, że osoba inwigilowana może nie zdawać sobie z tego sprawy i nic dziwnego. Trudno jest wykryć takie urządzenia, bo czasami są wręcz nie do wykrycia. Osobiście jestem przeciwny takim zabiegom, ale jeżeli zachodzi taka koniecznośc, to zamontuj najlepiej kilka, zeby mieć stu procentowa pewnosc w dzialaniu. Pozdrawiam i życzę sukcesów w poszukiwaniu odpowiednich urządzeń podsłuchowych.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS