Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Drzwi szklane w domu – jak to jest?

01-27-2017, 02:37 PM
Od pewnego czasu tak nieśmiało przeglądam różne katalogi i zauważyłam, że bardzo podobają mi się szklane drzwi. Chciałabym mieć coś takiego do kuchni – nie chodzi o szkło całkiem przeźroczyste, ale takie lekko przymglone. Czy ktoś z Was zdecydował się na kupno podobnych drzwi? Jak sprawdzają się w praktyce? Będę wdzięczna za komentarze!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 04:34 PM
My z żoną zdecydowaliśmy się na drzwi szklane. Z oferty, którą możesz sobie podejrzeć w sieci na stronie internetowej http://drzwiwloskie.pl/drzwi-szklane/. Wyglądają bardzo efektownie, pasują do nowoczesnych wnętrz i ładnie prezentują się przy kuchni. My mamy kuchnię bardzo jasną, białe ściany i szafki czarno-białe, a szkło bardzo pozytywnie podkreśla takie akcenty.
01-27-2017, 06:28 PM
Też mamy drzwi od tej firmy.Wink I warto dodać, że DOM-BUD Serwis oferuje darmowy montaż, bardzo mi się ta usługa przydała. Drzwi ze szkła na pewno trzeba odpowiednio zamontować, a ja się na tym kompletnie nie znam i musiałabym szukać kogoś, kto by się tym zajął. A tak to nawet nic nie płaciłam.
01-27-2017, 06:47 PM
Jeśli Ci się podobają to kupuj, sama najlepiej znasz swój gust. Poza tym trzeba też jeszcze spojrzeć pod kątem całej aranżacji. Szklane drzwi są bardzo charakterystyczne i mogą dodać uroku aranżacji, ale chyba przede wszystkim w tych bardziej nowoczesnych i minimalistycznych wizjach.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS