Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobre składniki naturalne

07-26-2016, 02:26 AM
Wiele osób radzi mi, abym na moje dolegliwości żołądkowe wykorzystała naturalne składniki. Chętnie bym to zrobiła, ale za bardzo się nie znam, na tych nowoczesnych środkach. Proszę o radę co mogę zastosować na wzdęcia. Mam też problem z pękającymi naczynkami, może znacie jakiś fajny preparat na tę dolegliwosc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-26-2016, 04:31 AM
W naturalnych składnikach zawsze szukam ratunku. Nie ufam tym środkom z apeki bo według mnie to po prostu naciąganie na kasę. A jak zaaplikuję sobie naturalna kuracje, to wiem przynajmniej, ze zadnych skutków ubocznych nie będzie. Kojarzycie przecież te długie ulotki z leków, które aż strach czytać.
07-26-2016, 07:16 AM
No tak właśnie jest. Zanim człowiek dojdzie do tego na co pomaga dany środek to naczyta się tych wszystkich informacji na temat możliwego dzialania niepożadanego i już mi wtdy odchodzi ochota na to, żeby się leczć. A naturalnych składnikach takiego zagrożenia nie ma.
07-26-2016, 10:15 AM
Co do Twojego problemyu z trawieniem, to mogę Ci polecić coś co mi bardzo pomogło. To jest chlorella sklep internetowy ma też inne środkui na tę dolegliwość, ale ten stosowałam i wiem, że bardzo dobrze działa. Ja kupowałam tutaj sklepnaszezdrowie.pl i to w bardzo dobrej cenie.
07-26-2016, 12:35 PM
Znam ten sklep. Moja córka kupuje w tym sklepie internetowym syrop z klonu ten co się tak amerykanie nim zajadają do naleśników.
07-26-2016, 01:31 PM
Nie rób kolego mi teraz smaku, bo ja jeszcze przed obiadem, a jeszcze parę godzin bez niego mnie czeka Smile
07-26-2016, 02:20 PM
Więcej tam jest pysznych rzeczy. Pieczywo jest też bardzo dobre. Smile
07-26-2016, 04:23 PM
Jeśli chodzi o pękające naczynka to podobno olejki pozyskiwane z dzikiej róży są skuteczne i niwelują brzydki wygląd tych naczynek.
07-26-2016, 05:14 PM
A i jeszcze w tym wysyłkowym sklepie młody jęczmień można kupić. Słyszeliście o nim, bo koleżanki córki kupują go na potęgę. To jeden z hitów jeśli chodzi o odchudzanie. Sporo osób korzysta z niego i jeśli zastosuje się go razem z aktywnym trybem życia to sukces gwarantowany.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS