Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do wymiany tylna belka Citroen Berlingo – gdzie najtaniej?

04-25-2017, 07:00 AM
W końcu się stało... do wymiany tylna belka w Citroenie Berlingo. Czytałem że nie jest to tania rzecz wiec prosiłbym o podpowiedzi gdzie w okolicach Wrocławia można postawić autko do naprawy żeby zrobili to tanio i szybko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2017, 07:22 AM
Nie zazdroszcze bo to jedna z droższych czesci zawieszenia. Jak dobrze pójdzie to uda ci sie znaleźć mechanika który naprawi za kase mniejszą niż wartość samochodu dlatego rozważ zakup czegoś nowszego co nie jest oparte o belkę bo to dziadostwo niestety lubi sie psuć. Pozdrawiam.
04-25-2017, 08:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2018 11:10 PM przez patiotv.)
Cześć. Chyba nie do końca wiesz jakie zalety niesie z sobą tylna belka Citroen Berlingo ma dzieki temu płaski, bardzo użyteczny bagażnik, a trzyma się drogi jakbyś jeździł po szynach. Fakt że czasami się to psuje jak każda część w każdym samochodzie ale można ją zregenerować za grosze w porównaniu do cen nowych belek i mieć świety spokój na lata. Zrobisz to na przykład tu - tylnabelkapolska.pl/cennik/citroen/tylna-belka-citroen-berlingo/. Korzystałem dwa razy – przy firmowym i prywatnym aucie i jestem zadowolony bo naprawdę aż się gorąco robi jak człowiek liczy ile musiałby wydać na nowe części.
04-25-2017, 09:18 AM
Znam ten warsztat bo zamawiałam u nich regenerację belki do mojej cytrynki i też jestem bardzo zadowolona. Za nieduże pieniadze znów można nią normalnie jeździć a do tego wydaje mi sie ze radzi sobie nawet lepiej niż przed usterką Smile. Nie wiem czy to możliwe, pozostawiam pole do dyskusji dla specjalistów.
04-25-2017, 12:03 PM
Trudno powiedzieć bo każde auto jest inne. Może w Twoim przypadku belka była już na jakimś etapie zuzycia zanim rozleciała się na dobre stąd takie odczucie zmiany. Pozostaje sie cieszyc ze jest w porządku i dobrze sie jeździ.
04-25-2017, 12:24 PM
Wszystko się zgadza tylko że piszesz o regeneracji a ja bym tak nie ufał odnawianym częściom. Skoro już raz się zepsuły to kolejna usterka jest kwestią czasu.
04-25-2017, 02:43 PM
Nie mogę się z Tobą zgodzić ale to nie ty potrzebujesz pomocy żeby Cię przekonywać Smile. Wielu moich znajomych jeździło albo jeździ francuskimi samochodami po regeneracji belek i nikt nie narzekał Smile
04-25-2017, 04:32 PM
Dziękuję za polecenie firmy, w przyszłym tygodniu wyślę do nich belkę. Nawet jeśli przyjdzie mi naprawiać 5 razy to i tak wyjdę na plus ;]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS