Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Do którego stomatologa dziecięcego we Wrocławiu chodzicie?

04-13-2017, 12:00 PM
Witam, chciałbym zapisać dzieciaki do jakiegoś stomatologa, bardzo wazne jest żeby miał podejście do małych pacjentów bo córa jest straszną rozrabiaką i trudno ją upilnować, a synek boi się dentystów i w ogóle lekarzy. Z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2017, 01:04 PM
Na pewno ci się nie pomylił - córka rozrabia a syn boi się lekarzy? Wybacz ze pytam ale u mnie była zupełnie odwrotna sytuacja i chyba wszyscy przyznają mi rację że chłopcy są trudniejsi do upilnowania.
04-13-2017, 01:27 PM
To zależy od wychowania i w ogóle od charakteru dziecka. Nie przypinałabym takich łatek bo za dzieciaka wszyscy uważali mnie za spokojne dziecko a ja rozrabiałam i wszystko zwalałam na brata ;]. Kolegę interesował stomatolog dla dzieci Wrocław pomimo że jest sporym miastem to specjalistów można by liczyć na palcach jednej dłoni. Na Twoim miejscu zapisałabym się tu: http://www.implantywroclaw.com.pl/zabieg...cieca.html. Chodze tam ze swoimi maluchami i nie mam powodów do narzekań. Potrafią zainteresować dzieci i odwrócić ich uwage od zabiegu. W razie pytań pisz śmiało.
04-13-2017, 02:59 PM
Mam bardzo dobre doświadczenia z implantywroclaw.com.pl bo udało mi się za małe pieniadze uporządkować sprawy z zebami. Miałem robione kanałowe dwa razy plus rekonstrukcję zęba bo był tak zepsuty że się rozleciał i wybielanie. Ceny jak na polskie warunki bardzo atrakcyjne, obsługa kulturalna, sympatyczna a dentyści w pełni profesjonalni. Gabinet na 5 z plusem Smile
04-13-2017, 05:59 PM
Fajnie że odpisaliście, nie sądziłem że ktokolwiek sie odezwie. Skoro wszystko tak super to czemu tylko 5+ a nie 6? Big Grin
04-13-2017, 06:10 PM
Bo tak się mówi w moich stronach, nie czepiaj sie Tongue.
04-13-2017, 07:59 PM
Nie lepiej wyrwać zęba niż sie męczyć z kanałowym? Fakt że tych widocznych zębów szkoda, ale dalsze? I tak tego później nie widać.
04-13-2017, 10:46 PM
Fantastyczny pomysł, a jak złamiesz ręke to amputacja ;]
04-13-2017, 11:44 PM
Hejka, już mija rok jak zapisałam się do http://www.implantywroclaw.com.pl/ i uważam że był to bardzo dobry wybór. Dentyści są fachowcami z prawdziwego zdarzenia, nie trzeba czekać na zabiegi, a ceny faktycznie potrafią pozytywnie zaskoczyć.
Dawno temu chodziłam tylko na fundusz ale nie polecam nikomu bo wiecej z tego szkody niz pozytku.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS