Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Detoks w leczeniu alkoholizmu.

08-17-2016, 06:36 PM
Jakie macie doświadczenia? Czy to coś daje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-17-2016, 07:21 PM
Zależy. Jeżeli robi to profesjonalny ośrodek terapii uzależnień to na pewno ma nieporównywalnie lepsze działanie, niż jakieś domowe kombinowanie… Chyba nigdy detoks nie jest przyjemny, ale odtrucie organizmu to ważny krok do ogarnięcia się i ciało staje się wtedy zdrowsze, mniej toksyczne.
08-17-2016, 07:32 PM
Miałem detoks i powiem ci, że tak, daje coś. Czułem się beznadziejnie i nie chciałbym przeżywać tego drugi raz, ale wiem, że mojemu organizmowi było to potrzebne i kiedy najgorsze minęło, zauważyłem pozytywne efekty. Narządy się regenerują i można przejść do dalszego leczenia. A potem krok po kroku do dalszego zdrowia.Smile
08-17-2016, 08:12 PM
Zdecydowanie tak, dla mnie to po prostu część terapii. Kiedy jesteś w trakcie cierpisz i wydaje Ci się, że to wszystko jest beznadziejne, ale uwierz mi, że gdy jest się po wszystkim docenia się te wszystkie etapy, przez które się przeszło. Trzeba się starać, się leczyć. Każda rzecz, jaką robi się z myślą o zdrowiu jest dobra. Ale faktycznie najlepiej pod okiem profesjonalistów, by nie stała się żadna krzywda.
08-17-2016, 08:32 PM
myślicie, że sama nie powinnam tego robić? Są różne porady w sieci…
08-17-2016, 10:15 PM
Nie, porady w sieci to ryzykowny sposób. Nie warto się narażać. Poza tym kiedy pójdziesz do ośrodka to oprócz detoksu dostaniesz inną pomoc, profesjonalną terapię. Sam detoks to nic bez takiego wsparcia, musisz myśleć szerzej. Powodzenia i odwagi.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS