Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czym powinny się charakteryzować teksty SEO?

08-18-2020, 02:11 PM
Swoją przygodę z copywritingiem zaczęłam całkiem niedawno. Chciałabym pisać profesjonalne i interesujące artykuły na strony internetowe. Wiem oczywiście czym są słowa kluczowe jednak do końca nie wiem jak je używać w tekstach. Zatem jak pisać pod seo ? Możecie dać mi kilka rad w tym temacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2020, 04:06 PM
Po pierwsze, poza oczywistym nasyceniem tekstu odpowiednimi frazami pamiętaj, że tworzysz go głównie dla użytkowników. Dlatego też kieruj się nie tylko tym, aby tekst zawierał dane frazy, ale również przykuwał uwagę czytelnika. To prawdziwa sztuka.
08-18-2020, 06:38 PM
Mając więc na uwadze czytelników, jak i algorytmy Google, warto zadbać o to, by na stronie pojawiły się unikatowe treści. Google rozpoznaje, czy tekst nie został skopiowany z innej witryny, a strony zawierające cudze teksty, ocenia po prostu niżej.
08-18-2020, 07:04 PM
Warto tworzyć teksty, które wyczerpią dany temat i są naturalne. Zadbaj o odpowiednią długość akapitów. Z mojego doświadczenia uważam, że powinno się tworzyć akapity o średniej długości około 90 wyrazów, co przekłada się na około 600 znaków wraz ze spacjami.
08-18-2020, 09:43 PM
Inspiruj się tekstami w sieci. Analizuj je i wyciągaj odpowiednie wnioski. To najlepszy sposób na naukę. Z czasem pisanie unikatowych i interesujących treści internetowych będzie dla Ciebie tak naturalne jak oddychanie. Praktyka robi swoje.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS