Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znajdę aptekę w Toruniu z szerokim asortymentem?

12-29-2016, 10:40 AM
Od pewnego czasu rozglądam się za apteką w której mogłabym bez problemów (w tym również przez internet) kupić lekarstwa OTC i suplementy diety. Niestety mam wrażenie że w naszym mieście jest z tym krucho, bo większość aptek nie obsługuje transakcji internetowych. Jeśli coś przeoczyłam to poradźcie i pokażcie jakieś dobre miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-29-2016, 12:51 PM
Dość dawno nie kupowałam w aptece nic oprócz witamin i mówiąc szczerze nie mam rozeznania. Serio tak trudno o jakąś lepszą ofertę? Zdawało mi się raczej że w Toruniu jest nieźle... Może jednak byłam w błędzie.
12-29-2016, 03:15 PM
Wedle mojej wiedzy Gemini to relatywnie młoda sieć aptek, można też zamawiać u nich leki czy suplementy przez net. O ile pamiętam to znajdziesz jakiś ich punkt u nas też.
12-29-2016, 03:25 PM
Pewnie że znajdzie: http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-p...e,torun,25. Ogólnie jak idzie o apteki Toruń nie wygląda źle. Faktem jest że ta sieć wygląda obiecująco, zobaczymy.
12-29-2016, 04:52 PM
O, to ciekawe. Nie znałam tej sieci – muszę się zainteresować. Nie muszę na szczęście kupować leków zbyt często ale czasami coś na przeziębienie trzeba nabyć a nie zawsze człowiek ma czas szukać – łatwiej zamówić i samo przyjdzie Smile
12-29-2016, 05:21 PM
Normalnie „na nogach” to kupuję tylko leki na receptę a kupuję je bardzo rzadko. Jak coś innego potrzebuję to zamawiam internetem i zawsze wychodzi taniej.
12-29-2016, 08:14 PM
Szkoda że nie da się online zamawiać leków na receptę, państwo niestety robi przeszkody. Może kiedyś się zmienią te wszystkie unormowania i będzie większa swoboda w tym względzie. Tak czy siak dobrze że aptek internetowych jest coraz więcej.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS