Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy wiecie u kogo sprawnie rozliczyć podatki we Wrocławiu, chodzi o firmę?

03-15-2017, 01:50 PM
Hej wszystkim, mam swój nieduży biznes i niestety nie jestem żadnym ekspertem podatkowym. Zawiłości w przepisach mamy tyle że chyba tylko siła fachowa może tutaj cokolwiek poradzić. Dlatego chciałbym powierzyć sprawy rachunkowe komuś godnemu zaufania. Rady?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 03:30 PM
Rada kluczowa jest taka żebyś nie ufał biurom krzak które czasami się pojawiają kuszą super promocyjnymi cenami a potem znikają. Były w paru miastach takie historie i nie wiadomo czy do Wrocka też to nie dotrze.
03-15-2017, 05:42 PM
Ja jeszcze się z takim incydentem u nas nie zetknąłem a trochę siedzę w temacie. I ze swojej strony mogą polecić jedno z biur http://www.biurorewident.pl/doradztwo-podatkowe/. Jak na razie kooperacja z nimi układa się wybornie od dwóch lat. Zresztą wiele osób uważa że jak chodzi o podatki Wrocław niewielu ma lepszych specjalistów o ile ma w ogóle. A ceny wyjątkowo na plus.
03-15-2017, 06:20 PM
Mamy świetne zaplecze merytoryczne jak idzie o wszelkie fiskalne sprawy. Naprawdę lokalny biznes nie ma żadnych powodów do narzekania w tym względzie.
03-15-2017, 07:10 PM
Cóż znam ból związany z rozliczeniami z podatków i całą księgowością. Takie są niestety rodzime realia że państwo non stop dręczy przedsiębiorców nowymi regulacjami i nie sposób się w tym zorientować.
03-15-2017, 07:42 PM
Słabo jest z przepisami – z roku na rok bardziej skomplikowane. Tym większe szczęście, że mamy tak dobrych ekspertów od prawa podatkowego którzy wspierają wiedzą firmy.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS