Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy warto ubiegać się o zatrudnienie w Grupie TENSE?

10-02-2017, 06:30 AM
Dzień dobry. Interesuje mnie praca w firmie Grupa TENSE z Poznania w charakterze specjalisty ds. SEO. Czy ktoś z Was już tam pracował? Czy uważacie, ze warto tam starac się o zatrudnienie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 09:29 AM
Nie wiem, czy akurat poszukuja tam pracownika na stanowisko specjalisty ds. SEO, ale z tego co widziałem na ich stronie, oferują możliwość odbycia stażu w dziale SEO, co jest dobrą propozycja dla osób niemających doświadczenia zawodowego.
10-02-2017, 10:20 AM
No ja już mam pewne doświadczenie w pozycjonowaniu stron, dlatego tez nie wiem, czy podczas stażu naucze się czegos nowego. A jakie są konkretnie obowiązki odbywającego tam staż w dziale SEO?
10-02-2017, 11:00 AM
No przede wszystkim pozycjonowanie stron przy uzyciu róznych technik oraz optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wyszukiwarek.
10-02-2017, 12:08 PM
Jeśli o mnie chodzi, to uważam, ze warto zdecydowac się na ten staż. Generalnie mam bardzo dobrą opinię o zatrudnieniu w Grupie TENSE, bez względu na to, czy jest to staż, czy praca na etacie. Przełożeni traktują dobrze każdego pracownika i dają mu mozliwość rozwinięcia swoich dotychczasowych umiejętności.
10-02-2017, 01:59 PM
Aha, no to ja złożę tam swoje CV i zobaczę co dalej. Jeśli zaproponują mi staż, to chyba zdecyduję się go przyjąć.
10-02-2017, 04:14 PM
Polecam Ci również zapoznanie się z informacjami zawartymi na stronie internetowej http://www.pro-rec.pl/wizytowka-firmy/grupa-tense, gdzie znajduje się wizytówka firmy i gdzie mogą pojawić się nowe, wartościowe opinie na jej temat. Ja właśnie stamtąd dowiedziałem się o istnieniu tej spółki.
10-02-2017, 06:36 PM
Znam tę baze firm. Zagladam tam czasem, gdy potrzebuję wyszukać jakąś dobrą firme z moich okolic, która oferuje aktualnie interesujące mnie usługi.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS