Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy w Polsce jest jakiś dobry producent świec zapachowych?

05-12-2017, 01:00 PM
Orientujecie się czy w Polsce można znaleźć jakiegoś dobrego producenta zajmującego się świecami zapachowymi, który wykonuje je w oparciu o naturalną bazę, różnego rodzaju olejki? Mam salon odnowy biologicznej i przydałoby się coś fajnego dla aromaterapii, no ale to muszą być naprawdę najwyższej jakości olejki i świeczki. Mam problem ze znalezieniem kogoś tutaj w kraju? Muszę zamawiać z zagranicy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2017, 03:13 PM
Powinieneś dobrze przejrzeć ofertę w internecie, kierować się opiniami, może zamawiać coś na próbę i w ten sposób na pewno znajdziesz. Niestety to prawda, że wiele świeczek zapachowych dostępnych w sklepach woła o pomstę do nieba…
05-12-2017, 05:32 PM
Polecam skorzystać z oferty tego producenta https://olynk.pl/producent-b2b/. To naprawdę doświadczony i ceniony producent świec, który cały swój asortyment opiera właśnie o naturalne olejki, na przykład z palmy kokosowej, ten akurat jest moim ulubionym. Wink Do wyboru jest mnóstwo aromatów, również takie przeznaczonych właśnie do aromaterapii, które nie mają ani grama sztucznych dodatków, są ekologiczne co najlepiej świadczy o ich jakości.
05-12-2017, 08:27 PM
No widzisz, do takiej oferty to nie dotarłem i nie miałem pojęcia, że istnieje taka właśnie firma. Dziękuję serdecznie za pomoc. Dobrze, że można zamawiać też na sztuki to mogę próbki właśnie kupić i potestować. Pozdrawiam!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS