Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy usługi detektywistyczne w Lublinie zawierają też weryfikacje osób do pracy?

02-03-2017, 07:36 AM
Zamierzam poszerzyć działalność mojej firmy o kilka nowych projektów, które wymagają obrotu dużymi ilościami gotówki. Zatrudniam do tego celu kilku specjalistów, ale nie mam do nich na tyle zaufania, zeby od razu dawać im dostęp do środków finansowych. Chciałabym sprawdzić ich przesłość pod kątem ewentualnych oszustw. Czy detektywi w Lublinie sprawdzą to dla mnie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2017, 09:19 AM
Ja myślę, że bez problemu. Z resztą teraz ich praca nie opiera się na śledzeniu tylko zagninionych osób, czy osób, które dopuściły się zdrady. Duża część zleceń to właśnie te opierające się na zleceniach od firm, takich jak Twoja.
02-03-2017, 11:24 AM
Sam byłem w ten sposób lustrowany jakis czas temu, ale dowiedziałem się o tym kilka lat po fakcie. Wcześniej sprawdziwli mnie bardzo dokładanie, ale tak profesjonalnie, że nawet się nie spostrzegłem. Tak to miało właśnie wtedy wyglądać.
02-03-2017, 12:43 PM
Mi to już bez różnicy jest czy to będzie otwarcie czy ukrycie. Najważniejsze jest to, żeby po prostu miała dostęp do wiarygodnych informacji. Piszę akurat o Lublinie, bo stąd pochodzą moi kandydaci, więc i rozeznanie bedzie większe w temacie.
02-03-2017, 02:59 PM
Akurat z tym przywiązaniem terytorialnym to niekoniecznie. Ale akurat w przypadku Lublina masz do dyspozycji prawdziwych speców od takiej roboty. To firma monos24.pl, która od wielu lat sprawdza osoby dla swoich klientów. Są to zarówno kandydaci do pracy, jak i kontrahenci, płatnicy, współpracownicy, czy nawet przyszli męzowe czy żony.
02-03-2017, 03:25 PM
Hehehe, no męża akurat przez detktywa to bym sobie nie sprawdzała Smile)))
02-03-2017, 04:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2017 11:42 PM przez patiotv.)
Widzisz, a niektórzy sprawdzają. Zajrzyj tutaj monos24.pl/ to poznasz ich usługi od kuchni. Mają wielu detektywów w terenie, jak i tych stacjonarnych pracujących na przykład przy komputerach. Oferują najlepsze usługi detektywistyczne Lublin na pewno ma szansę dzięki temu jeszcze bardziej zasłynąć w naszym kraju.
02-03-2017, 06:16 PM
Lublin i tak jest już słynny w Polsce...
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS