Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy trudno uzyskać certyfikat ISO

08-24-2016, 08:50 AM
Słuchajcie mam pytanie dotyczące certyfikacji w firmie. Chodzi mi o zdobycie certyfikatów ISO, które są tak popularne. Myślałem też o innych formach certyfikatów, ale te są najbardziej znane i najczęściej respektowane. Chodzi mi o to, jak długo trzeba się starać o to, żeby taki certyfikat zrobić czy zdobyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 11:35 AM
Sprawa jest dość prosta, jeśli chodzi o procedury. Czeka Cię trochę pracy wewnątrz Twojej organizacji, bo nie ma co ukrywać, że każdy certyfikat wymaga wprowadzenia zmian wewnątrz firmy. Ale ta praca się opłaca się szybko przynosi wymierne korzyści. Ile to trwa, wszystko zależy od Ciebie i Twoich możliwości organizacyjnycjh.
08-24-2016, 12:58 PM
Nie ma określonych reguł co do czasu przystosowania firmy do zdobycia certyfiaktu. U mnie trwalo to kilka tygodni. Wiesz, trzeab było każdy dział dostosować do odpowiednich procedur. Ale tutaj bardzo ważne jest to, zeby znaleźć odpowiednią firmę, która przeprowadza przez te certyfikty. Ja polecam pcc-cert.pl/, bo z nich korzystałem i działają szybkoi.
08-24-2016, 01:43 PM
Nie zależy mi, żeby to szybko zrobić, ale raczej, żęby to zrobić dokładnie. Jak to mówi powiedzenie co nagle to po diable Smile)) Muszę po prostu przygotować pracowników, żeby mi też na urlopy nie pouciekali Smile))
08-24-2016, 02:05 PM
Zanim dojdzie do uzgodnień dotyczaćych samego certykatu to czeka Cię kilka rozmów z firmą, która przeprowadza takie dostosowanie. A i jeszcze jedno, musisz wiedzieć także o jaki certyfikat się starasz i do czego będzie Ci on potrzeby. Ja korzystam z certyfikatu ISO 50001, który dotyczy bezpieczeństwa energii.
08-24-2016, 04:46 PM
Ja już jestem po takich rozmowach i to właśnie z tą firmą. Zajrzałem tutaj pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/ i decyzja była właściwie podjęta. Ale co mnie zaskoczyło to to, że jest tych certyfikatów aż tyle. Zwykle człowiek się spotykał z tym dotyczącym zarządzania, a jest tego naprawdę mnóstwo. Teraz to tylko czekać na okresowe kontrole czy wszystko w porządku.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS