Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy pasy przeciwbólowe na kręgosłup są skuteczne?

07-04-2017, 02:41 PM
Witam. Sporo ostatnio słyszałam o pasach przeciwbólowych na kręgosłup, widze ze są coraz bardziej popularne bo już dwie osoby z mojej pracy zamówiły i tak się zastanawiam czy są naprawdę skuteczne. Jeśli tak to dlaczego? W jaki sposób to działa? Jeżeli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2017, 04:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2018 04:33 PM przez patiotv.)
Siemka, pas przeciwbólowy na kręgosłup działa w taki sposób jak masaż – uciska obolałe miejsca dzięki czemu ból mija. Nie tylko pasy stają się coraz bardziej popularne ale wszelkiej maści opaski uciskowe na stawy także. Mnie to cieszy bo z operacjami bywa różnie. Znam wiele osób którym nie pomogły i w pewnym stopniu ogranicza to ich mobilność. Szukając dobrego i niedrogiego pasa wejdź na diskdr.pl/badania.htm bo to wiodąca firma dostarczająca sprzęt medyczny najwyższej jakości.
07-04-2017, 06:27 PM
Również polecam DiskDr. Zamówiłam pas rok temu i jestem zaskoczona efektami. Kręgosłup przestał boleć prawie zupełnie. Czuje sie sprawniejsza dzieki czemu aż chce mi sie wyjść z domu na działke i cos zrobić. Lekarze najchetniej od razu wszystkich by operowali bo mają z tego pieniadze a moznaprzeciezwiekszoscproblemow z kregosłupem rozwiązać właśnie pasami ewentualnie dodając masaże i ćwiczenia. Pozdrawiam.
07-04-2017, 07:08 PM
Zgadzam się z tobą. Mnie też straszyli że nie bede chodzić za kilka lat i tylko operacja moze to zmienić. Dlatego kupiłem pas i powiem wam szczerze że gdybym miał jeszcze raz decydować to zrobiłbym tak samo. Normalnie chodzę, schylam się i robię zakupy. Czasami rzeczywiście odczuwam dyskomfort ale nie jest to jakiś olbrzymi ból. Z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej dlatego mam nadzieje ze niedlugozupelnie problem zniknie.
07-04-2017, 08:07 PM
Bardzo dziękuję za opinie i namiary na sklep. Też słyszałam nieciekawą diagnozę od lekarzy dlatego rozglądam się za pasami. Jeśli jest tak jak mówicie to byłabym przeszczesliwa bo ból kregosłupa odebrał mi dużo radości z życia.
07-04-2017, 10:10 PM
Pasy nie są drogie dlatego uważam że każdy powinien przynajmniej spróbować. Osobiście nie znam osoby której by nie pomógł. Zamów, przetestuj i koniecznie daj znać na forum albo w privie Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS