Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy można wynająć firmę do reprezentowania przed urzędami?

12-01-2016, 04:00 PM
cześć wszystkim. Czy można wynająć firmę która za nieduże pieniadzemoglabywystepowac przede urzedami w imieniu mojej firmy? Jednym słowem chciałbym żeby profesjonalny podmiot zajalsie całością współpracy z urzedami a jest tego troche bo oprócz ZUSu i skarbówki dochodzą też europejskie programy z których mam dotacje na pracowników itd. Wybaczcie laickie pytanie ale słyszałem że istnieja takie firmy ale nie wiem czy jest to zgodne z prawem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 04:42 PM
Oczywiscie ze jest zgodne z prawem. Przeciez to dziala na takiej samej zasadzie jak korzystanie z zewnetrznych biur kseigowych. Ogromna wiekszosc firm tak działa wiec nie jestem pewna czy dobrze rozumiem Twoje pytanie. W kazdym razie jak bedziesz szukał porządnej firmy która kompleksowo zajmuje sie takimi sprawami to polecam Inventive. Moja współpraca z nimi trwa już dobrych pare lat i układa sie bardzo dobrze.
12-01-2016, 06:40 PM
Dziekuje za odpowiedź, po prostu myślałem że są pewne ograniczenia. Powiedz mi jeszcze jak z opłatami za takie usługi na przykładzie firmy z którą współpracujesz?
12-01-2016, 07:42 PM
Opłata jest zryczałtowana ustalona indywidualnie, tak jak się przyjęło w branży. Jak sobie kalkulowałam koszta to nie opłaca mi się nawet zaglądać do tych papierów – za grosze mam pełen profesjonalizm. Wiesz co może ja w ogóle ci przesle link i tam sobie wszystko wyczytasz: http://www.iinventive.pl/, a jak pojawia ci siejakies dodatkowe pytania to z checia Ci pomoge Smile. Pozdrawiam serdecznie.
12-01-2016, 09:47 PM
Ok, dziekuje ci bardzo za pomoc Smile. Pytań już chyba mieć nie bede a jak już to skontaktuje sie z kancelaria, wiec temat do zamkniecia. Pozdrawiam i dziekuje.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS