Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy można gdzieś kupić łożyska liniowe w obudowach?

03-06-2017, 01:49 PM
Witam serdecznie. Jak zwykle przychodzę tutaj po waszą pomoc, bo sam jestem ciapą i nie mogę sobie poradzić kompletnie z tym czego szukam. Chodzi mi właśnie o łożyska liniowe, tylko koniecznie muszą być w obudowie, bo takie bez obudowy to wiem gdzie kupić, ale one mnie nie interesują
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2017, 03:17 PM
Hmm. Dobre pytanie. Ja też bym chętnie się dowiedział gdzie je można kupić bo mi są potrzebne akurat teraz do tego, żeby skończyć pewną rzecz i tylko mi brakuje łożysk, a bez tego to wiadomo jak to wygląda Tongue
03-06-2017, 04:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2017 07:54 PM przez patiotv.)
Ja Wam polecam, żebyście zajrzeli na stronę abcnc.pl/lozyska-liniowe-w-obudowach-regulowane to są tutaj właśnie te łożyska liniowe w obudowach i sobie je znajdziecie. Chyba łatwiejszego sposobu Wam zapropnować nie mogę, a tak to kilkacie i jesteście od razu na miejscu, które Wam sprzeda to czego potrzebujecie
03-06-2017, 05:28 PM
świetnie się to nawet składa, dzięki. Rzeczywiście widzę, że w tym sklepie to wygląda całkiem dobrze i ten ich asortyment jest nawet niczego sobie, więc chętnie skorzystam z tego wszystkiego, co oni tam mają
03-06-2017, 06:24 PM
No ja się jaram niemożliwe, bo wreszcie ktoś mi polecił taki sklep, w którym jest wszystko to, czego potrzebuje, wielkie dzięki. No i te łożyska mi się udało znaleźć, a to jest jednak najważniejsa sprawa w tym wszystkim, bo to przecież tu przyszedłem
03-06-2017, 06:59 PM
Bardzo się cieszę, żę mogłem Wam pomóc rozwiązać nie jeden problem, ale nawet kilka Smile Z łożyskami nie ma tu problemu, bo są dostępne od ręki ich różne rodzaje, więc naprawdę można dobrze trafić i skompletować sobie wszystko to, czego się potrzebuje Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS