Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy jest możliwa zmiana?

04-12-2016, 11:08 AM
Czy jest możliwa zmiana?
Cześć.. chciałabym się z Wami podzielić swoją historią. Otóż od najmłodszych lat jestem osobą otyłą, która ma poważne kompleksy i niską samooocenę.. nawet pisanie tego tekstu sprawia mi pewną trudność i przykrość, że musze się tak otwierać. Niestety, wiele osób wciąż się ze mnie naśmiewa ale ja mam już tego dość.. chcę normalnie żyć i w końcu kogoś poznać i być szczęsliwa.. obecnie szukam jakiegoś dobrego trenera personalnego i chcę zacząc chdzić na siłownie.. myślicie, że to coś da?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2016, 01:49 PM
Czy jest możliwa zmiana?
Po pierwsze, gratuluję rozpoczęcia trudnych zmagań, jestem z Tobą!! Też kiedyś miałam dużą naadwagę ale poradziłam sobie. To nie łatwa walka, ale do wygrania. Też chodziłam do jednego trenera indywidualnego z Wrocławia i wspólnie zdziałaliśmy cuda. Najważniejsze to być zdeterminowanym i się nie poddawać. Wierzę w Ciebie i wime, że sobie dasz radę.
04-12-2016, 03:41 PM
Czy jest możliwa zmiana?
Dokładnie! Jak nawet nie będziesz miała czasu to są porady dietetyczne online albo inne porady, z których możesz skorzystać siedząc w domu. Myślę, że jesteś już na dobrej drodze.. teraz to już tylko musisz się motywować i nie odpuszczać. Walka długa przed Tobą, ale warto Wink
04-12-2016, 05:38 PM
Czy jest możliwa zmiana?
Siłownia i dieta i już masz pewne, że będziesz dobrze wyglądać. Zrobisz fajną redukcję, obudujesz się mięśniami i będzie jeszcze z Ciebie niezła laska Wink wiem akurat coś o tym, bo moja koleżanka też była otyła i zaczęła chodzić na asiłownie. Pierwsze tygodnie to się śmiali, a potem za jakiś czas jak wyszczuplała.. ujmę to tak, każdy chcę ją asekurować na siłowni Tongue
04-12-2016, 07:25 PM
Czy jest możliwa zmiana?
Chciałbym żeby moja dziewczyna tez zmotywowała się do treningów i ogólnie do tego, żeby się rozruszać.. serio, wiem, że to może trochę okrutnie brzmi, ale strasznie się zmieniła odkąd się poznaliśmy. Przytyła z 10kg i jak coś wspomnę, że nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś to robi mi awanturę, że patrzę tylko na wygląd, albo, że też nie jestem idealny itp.. szkoda, ale coraz częściej myślę o zerwaniu z nią.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS