Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy działa w Polsce biuro tłumaczeń z funkcją online?

01-02-2017, 10:28 AM
Jestem z natury bardzo leniwa, co widac z resztą po tym poście i nie chce mi się samodzielnie szukać firmy tłumaczącej. Co więcej chciałabym aby ktoś polecił mi taką firmę, która działa zdalnie w formie online i do tego tanio Smile))) Tak wiem, że mam bardzo dużo wymagań, ale jestem klientką to wymagam Smile)))
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 12:53 PM
Witaj, generalnie to moża faktycznie trochę lenistwa przez Ciebie przemawia, ale jeśli są tego rodzaju usługi to czemu nie korzystać, prawda…
01-02-2017, 02:10 PM
No dokładnie, przecież specjalnie dla mnie nie jest tworzona ta czy inna usługa, po prostu zapotrzebowanie musi być większe…Ludzie nie mają czasu bieganie i szukanie…
01-02-2017, 03:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2017 05:58 PM przez patiotv.)
Hehehe, bardzo dobrze pod tym względem wygląda biuro, które można tutaj znaleźć. Od dawna działają jako biuro tłumaczeń online idzięki temu między innym mogą oddawać skończone prace zdecydowanie wczesniej od konkurencji.
01-02-2017, 04:19 PM
I wtedy możesz wszystko załatwić bez ruszania się sprzed komutera na przykład. Ja tez często z tego korzystam, bo tłumaczę dużo i często.
01-02-2017, 05:16 PM
A ja się nie uczyłam języków w szkole średniej, a trzeba było…
01-02-2017, 06:28 PM
Zjaomość jezyków obcych w naszych czasach to podstawa bez dwóch zdań. A kto się ich nie uczył niech żałuje…Ale na szczęscie jak cos trzeba przetłumaczyć to jest się do kogo zwrócić o pomoc. I wcale drogo to nie kosztuje.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS