Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy żaluzje nadal są zawodne jak kiedyś?

07-11-2016, 07:25 AM
Mam takie pytanie do obecnych użytkowników w miarę nowoczesnych żaluzji okiennych. Mam doświadczenia jeszcze z tymi starymi i niestety nie są to zbyt dobre doświadczenia. Ciągle się blokowały te listki, zacinała się linka, często się zrywała, żaluzje nie chciały opadać, no normalnie tragedia, a ja miałem je pomiędzy oknami to każda taka naprawa oznaczała rozrkęcanie okna…teraz szukam czegoś na okna i nie wiem czy pchać się w żaluzje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2016, 09:21 AM
to chyba zdecydowanie są lepsze bo ja nie spotkałem się z takimi problemami, a mam żaluzje 3 lata Tongue inna sprawa to czyszczenie, które w przypadku żaluzji jest dość irytujące, ale idzie to przeżyć.
07-11-2016, 10:46 AM
Jak chcesz coś fajnego to zobacz sobie ofertę żaluzji plisowanych, bardzo fajna sprawa, początkowo sceptycznie podchodziłam do tego, jakoś wolałam zwykłe zasłonki, ale teraz nie wyobrażam sobie już niczego innego, poważnie. Plisy po prostu składają się jeden na drugi, nie ma żadnych problemów z blokowaniem się, a do tego wygląda to po prostu bardzo łdnie i w sklepie jest szeroki wybór.
07-11-2016, 12:56 PM
hmm, sprawdziłem sobie cenę markowych plis i muszę przyznać, ze jestem zaskoczony, chyba na próbę kupię sobie póki co pod jedno okno i zobaczymy jak to będzie. Bardzo dziękuję za podpowiedź, bo nawet nie wiedziałem że żaluzje mogą mieć dzisiaj taką właśnie formę Big Grin Big Grin
07-11-2016, 03:39 PM
e tam, nie ma to jak firaneczka i elegancka zasłonka do tego, żadne żaluzje czy rolety tutaj się nie sprawdzą według mnie. Wadą rolet i żaluzji jest to, że jak zasłonisz to ciemnia kompletna w domu, a jak odsłonisz do słońce żyć nie daje. Zasłonkę można wykorzystać taką delikatną i wtedy w domu jest trochę widniej pomimo zasłonięcia okien.
07-11-2016, 05:08 PM
A zobaczyłaś w ogóle ofertę na tej stronie plisso.pl? Przecież takie rolety są wykonane też z bardzo jasnych materiałów, przez co nawet po zasłonięciu w domu jest widnawio, ale z drugiej strony od zewnątrz nikt nie patrzy się do mieszkania. Jeszcze inna sprawia to że plisowane żaluzje można ustawić tylko po środku okna, na dole lub na gorze, do wyboru o koloru, z zasłoną tak nie zrobisz.
07-11-2016, 07:13 PM
ja chyba jestem jednak konserwatywna bo mnie to nie przekonało Tongue
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS