Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co zrobić z dziećmi by móc wyjechać z partnerem na romantyczny wyjazd?

08-24-2016, 09:50 AM
Siemanko, mam taki problem, ze już od dłuższego czasu nie byliśmy nigdzie tylko we dwoje. Wszystko dlatego, ze mamy dwójkę dzieci i wszędzie jeździmy razem. A to nie jest niestety to samo. Lubię wakacje z dziećmi, ale myślę, ze już najwyższa pora na coś specjalnego dla nas. I stad moje pytanie, ja wy sobie radzicie, gdzie ś a w tym czasie wasze dzieci ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-24-2016, 12:41 PM
Poślij je na jakąś zorganizowaną wycieczkę. Tak, żeby traktowały to jako nobilitacje, a nie pozbycie się ich. jasne , ze raz na jakiś czas macie praw do tego by pobyć razem bez dzieci, ale one musza wiedzieć, ze ich nie odtrącacie.
08-24-2016, 01:22 PM
ja co roku czekam na kolonię moich dzieciaków, żeby móc wreszcie spędzić parę namiętnych dni z moim mężem Wink Dzieci też są zadowolone, bo mają świetne wakacje, a i my mamy chwile tylko dla siebie.
08-24-2016, 04:21 PM
Też myślę, ze najlepszy pomysł to zorganizowane ferie. Wtedy upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Jest takie biuro, które specjalizuje się w wycieczkach dl dzieci. Wszystkie pociechy wracają wniebowzięte i za rok chcą jechać ponownie.
08-24-2016, 04:31 PM
Pewnie chodzi ci o JaamTravel. Tez tak robimy, trzeba sobie jakoś radzić Tongue Oczywiście zostaje jeszcze instytucja babci, ale to na takie krótsze okresy, myślę, ze na tydzień to by nie dała z naszymi łobuziakami rady Wink
08-24-2016, 06:11 PM
Tez wykorzystam ten pomysł. Muszę namówić moją żonę, bo ona właśnie nie chce nigdzie zostawić berbeci, ale myślę, ze jak ją przekonam, ze to rozwojowe dal nich to jakoś pójdzie Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS