Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co wybrać?

07-19-2016, 09:13 AM
Co wybrać?
Witam wszystkich forumowiczów. Z pewnych względów muszę wypożyczyć samochód, zależy mi, aby wypożyczalnia znajdowała się w Krakowie lub w pobliżu, inaczej mi się nie kalkuluje. Dodam, że potrzebuję wynajmu samochodu dostawczego, a nie osobowego. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki! Pozdrawiam, Mateusz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-19-2016, 10:26 AM
Co wybrać?
Na stronie internetowej: wypozyczalniadostawczekrakow.pl/ znajdziesz rozwiązanie Twoich bieżących problemów. Są tu samochody dostawcze, nawet adres striony podpowiada, że firma jest w Krakowie, dodatkowo w stosunkowo niskiej cenie, mimo że o cenie nie wspomniałeś. No ale chyba wszyscy bez wyjątku, nie lubią przepłacać. Polecam, sam korzystałem z oferty tej wypożyczalni.
07-19-2016, 01:15 PM
Co wybrać?
Wiesz, ale jak powiesz bez konkretów, tylko ‘’z pewnych względów’’ to raczej ciężko będzie nam Ci doradzić konkretny samochód dostawczy, który musisz wypożyczyć. Wypożyczalnia samochodów dostawczych zalinkowana niżej, wypożycza blaszanki, lawety, czy pojazdy z kabiną sypialnianą także jak sam widzisz, na Twoje pytanie jednoznacznej odpowiedzi nie ma.
07-19-2016, 03:18 PM
Co wybrać?
W sumie tak, nie przemyślałem tego. Pisałem posta na szybko, ponieważ mam dosłownie kilka dni na wyprowadzkę. Dostałem propozycję świetnej pracy w Warszawie i żal byłoby nie skorzystać. A że jestem samotny, nie mam jeszcze swojej rodziny, to nic tu w Krakowie nie zostawię. To może być moja życiowa szansa. A może w Warszawie bardziej mi się poszczęci w życiu miłosnym, skoro zawodowe będzie kwitło…
07-19-2016, 04:20 PM
Co wybrać?
No i tego Ci życzę! W sumie zarówno Kraków, jak i Warszawa to duże miasta iwęc kobiet jest pełno, może po prostu ich nie dostrzegasz..
07-19-2016, 06:42 PM
Co wybrać?
Ja podtrzymuję, że wypożyczalnia samochódów którą Ci poleciłem, nadaje się świetnie. Jeśl;i chodzi o przeprowadzkę, to oczywiście są specjalne samochody, które najbardziej nadają się do takich celów. W przypadku tej wypożyczalni, może zwróć uwagę na Peugeot Boxer Furgon, jest on przystosowany do przewożenia nawet ciężkich ładunków, a meble i inne rzeczy raczej do takiej kategorii należą.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS