Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcę zostać ratownikiem – co mam zrobić?

07-27-2016, 07:50 AM
W temacie w sumie wszystko już napisałem Smile Chcę być ratownikiem medycznym. Nie umiem jeszcze powiedzieć czy chcę jeździć na karetce czy pracować jako wolontariusz ale chciałbym mieć uprawnienia i konkretną wiedzę w tym zakresie. Na ten moment nie wiem jakie trzeba spełnić wymogi itp. Pomożecie mi to ogarnąć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-27-2016, 10:48 AM
Na początek gratuluję pomysłu. To naprawdę fajny cel. Co do ratownictwa to żeby na przykład na karetce jeździć bankowo musisz mieć jakąś szkołę ale powiem szczerze że nie znam szczegółów. Może zacznij od jakiegoś kursu?
07-27-2016, 11:01 AM
Tu kolega dobrze mówi ja też bym na twoim miejscu zaczął od kursu pierwszej pomocy. Masz dziś bardzo wiele opcji bo szkolenia są w każdym większym mieście i zajmują się tym naprawdę super fachowcy właśnie ci jeżdżący na karetkach pracownicy szpitali i tak dalej.
07-27-2016, 01:46 PM
Super że chcesz pomagać ludziom. Mojemu bratu kiedyś jeden chłopak uratował życie po utracie przytomności.
07-27-2016, 02:46 PM
Uważam że każdy z nas powinien umieć zrobić sztuczne oddychanie masaż serca i w ogóle.
07-27-2016, 03:35 PM
Tak sobie myślę że dobrze byłoby też gdybyś czytał trochę teorii. Jest masa różnych poradników o pomocy przedmedycznej, w internecie też nie brakuje informacji. Szukaj, czytaj i na takim kursie będzie Ci znacznie łatwiej.
07-27-2016, 06:14 PM
Zrobię chyba tak jak mówicie i najpierw pójdę na kurs, dowiem się co i jak i jakie powinny być następne kroki. Jak będzie trzeba zrobić jakąś szkołę to będę się dalej zastanawiał. Jednego jestem pewien – zapału mi nie zabraknie Smile Dzięki!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS