Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Budowa tarasu z desek kompozytowych

06-20-2016, 03:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-18-2016 11:30 PM przez patiotv.)
Chciałbym kupić kompozytowe deski tarasowe i zrobić z nich taras, bo słyszałem że to idealny materiał do tego typu konstrukcji, a do tego drewno nie wpisze się dobrze w styl domu, nawet jeśli bym je mocno pomalował. Chciałbym się dowiedzieć zanim zaczne zakupy, co wchodzi w skład zestawu do zrobienia tarasu. Czy kupuje sie tylko same deski i reszte mocowan, srub itd we własnym zakresie czy mozna nabyc wszystko razem? Jesli tak to mozecie wskazac gdzie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-20-2016, 05:05 PM
Mój mąż kupował w takich zestawach jak tu opisano- grupaecco.com.pl/systemy-tarasowe-co-wchodzi-w-sklad. Masz tam wszystko czego potrzeba do zrobienia solidnego tarasu, z mini poradnikiem, co i jak. Zamawialiśmy wszystko u nich i nie było problemu z samodzielnym montażem, bo jest to naprawdę bardzo proste.
06-20-2016, 07:14 PM
Cześć! A czy w zestawach są również kwadratowe podkładki z gumy, które wstawia sie pod legary? Słyszałem że są niezbędne bo tłumią hałas i amortyzują całą konstrukcję. Czy są one w ogóle niezbędne?
06-20-2016, 07:23 PM
Są niezbędne właśnie dla amortyzacji i tłumienia hałasów. Również zastanawiam się czy są one dołączone do zestawów ale wydaje mi się że nie, na wszelki wypadek napisałem już do tego sklepu, powinienem niedługo dostać odpowiedź którą od razu sie tu podziele.
06-20-2016, 07:51 PM
Będzie bardzo miło, bo na pewno zamówię cały zestaw do budowy tarasu ale nie wiem czy szukać podkładek czy nie, a zalezy mi żeby szybko się z tym uporać i zacząć kolejną rzecz.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS