Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Budowa stoisk targowych w Poznaniu – możecie coś polecić?

02-01-2017, 01:56 PM
Cześć. Niedługo będę odbywać się kolejne targi w Poznaniu i postanowiłam tym razem ja też wziąć udział. Niestety jestem spoza miasta i mam dosyć daleko, więc chciałabym żeby ktoś zajął się przygotowaniem stoiska targowe. Czy możecie mi polecić taką firmę w Poznaniu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 03:43 PM
Z tego, co kojarzę to firma Versus robi coś takiego. Ich specjalizacja to nie tylko budowa stoisk targowych w Poznaniu, ale też projektowanie. Skontaktuj się z nimi.
02-01-2017, 03:56 PM
W sumie projekt też fajnie byłoby mieć wcześniej. Czy ktoś już korzystał z ich usług? Możecie polecić?
02-01-2017, 04:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2018 08:37 PM przez patiotv.)
Tak. Mi kiedyś projektowali bardzo duże i nowoczesne stoisko firmowe. Ja nie miałem czasu, żeby się na tym zająć, ale na szczęście ich domena to nie tylko budowa stoisk targowych w Po-znaniu, ale też nadzorowanie, czy wszystko poprawnie działa. Moim zdaniem VERSUS robi naprawdę porządne, a przede wszystkim trwałe stoiska, które też efektownie wyglądają.
02-01-2017, 06:02 PM
Dobre stoisko, które przyciąga odbiorców to podstawa na targach. W końcu po to one są, żeby zaprezentować firmę i jej usługi. Warto, więc zainwestować w coś dużego. A możesz zdradzić z jakiej branży Twoja firma?
02-01-2017, 06:14 PM
Kosmetyka, a konkretnie stylizacja paznokci. A w tej branży trzeba się wyróżniać.
02-01-2017, 08:22 PM
To prawda Smile. Jestem ciekawa, co zaproponują Ci ciekawego i jaki zrobią projekt.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS