Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bioderma olejek atoderm – czy dobrze działa na skórę?

02-06-2018, 06:52 AM
Hej! Mam w domu osobę z atopowym zapaleniem skóry. Próbowaliśmy różnych emolientów i podobnych rzeczy, ale świąd nie mija. Teraz pojawił się ten olejek Biodermy i zastanawiam się, czy on będzie skuteczny, bo za każdym razem, kiedy mój partner wychodzi spod prysznica to drapie się niemiłosiernie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2018, 09:00 AM
O rany, nawet nie wiesz, jak ja doskonale znam to paskudne uczucie. Może mnie coś boleć, ale jeśli dochodzi do tego świąd, to mnie zawsze nosi :/ chętnie sama również się dowiem więcej o tej biodermie.
02-06-2018, 10:48 AM
MOże warto byłoby zmienić dietę? Albo odwiedzić dobrego dermatologa, który przyjrzy się bliżej sprawie? Takie drobne sugestie tylko. Może alergolog też coś by mógł pomóc.
02-06-2018, 11:27 AM
Wiesz, gdyby nie fakt, że mój partner robił już wszystkie badania i jedyne, co byli w stanie mu zaproponować, to maście robione na zamówienie, które nie przyniosły żadnego rezultatu.
02-06-2018, 01:46 PM
Oj znam ja te wszystkie przeprawy z lekarzami… Fakt, że niezbędna jest kuracja odpowiednimi maściami, ale to radzę znaleźć dobrego specjalistę. Natomiast, jeśli chodzi o ten olejek to jak najbardziej go polecam, bo oprócz leków ważna jest codzinna pielęgnacja, a on świetnie oddziałuje na skórę, tworząc na niej barierę ochronną. Zakup go sobie na przykład w aptece MINI, mają tam dobrą ofertę.
02-06-2018, 03:35 PM
Chyba nie znam tej apteki… możesz mi podać jakiś adres do tego kosmetyku?
02-06-2018, 05:16 PM
Nie ma sprawy. Wejdź na stronę https://www.aptekamini.pl/bioderma-atode...000ml.html, tam masz dokłądnie opisane zastosowanie i działanie. Fajne jest to, że olejek jest z pompką, więc zawsze nabierzesz tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS