Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Auto to podstawa?

04-04-2016, 12:37 PM
Auto to podstawa?
Cześć. Mam 25 lat i nie mam prawa jazdy, dużo osób z tego powodu robi mi nieprzyjemności i wręcz otwarcie się z tego śmieje. Mówią, że każdy facet powinien mieć prawko, żeby jeździł z rodziną na wypady, że jak coś się stanie żeby odwieźć kogoś do szpitala itp. jest to dla mnie trochę przykre, ale się przyzwyczaiłem. Prawda jest taka, że nie lubię jeździć samochodami i nie mam pociągu do motoryzacji. Taki już jestem i tyle. A Wy co o tym sądzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2016, 02:24 PM
Auto to podstawa?
Wiesz co.. nei wiem, ja kocham auta i uwielbiam nimi jeździć. To jedna z większych dla mnie przyjemności w życiu. Serio. Nawet jak raz miałem auto w naprawie, to musiałem wziąć auto z wypożyczalni bo nie mogłem wytrzymać bez jazdy. A ile już poznałem fajnych dziewczyn przez moje auto, hee ;P
04-04-2016, 03:31 PM
Auto to podstawa?
No ja lubię jeździć autem, ale nie aż tak jak Pan powyżej, żeby od razu wynajmować samochód itp. Po prostu jest to dla mnie taka naturalna i przyjemna rzecz jak pójście na spacer. Są jednak różni ludzie i mogę zrozumieć, że ktoś nie lubi jeździć autem. Nie ma w tym nic złego.
04-04-2016, 05:29 PM
Auto to podstawa?
Nie ma się co przejmować co ludzie wygadują. Na ogół doczepiają się innych a sami mają gorsze problemy dookoła siebie, a szukają sobie kozłów ofiarnych itp. Mój facet nie ma auta i jakoś nie narzekamy, a mega się przy tym kochamy i nie odczuwamy wybitnego dyskomfortu. Nie ma co sobie dać wmówić takie głupoty.
04-04-2016, 06:44 PM
Auto to podstawa?
A poro wynajmowania, bo padło parę razy tutaj to sforumowałenie. Ktoś może polecić jakąś dobrą wypożyczalnie aut z Poznania lub okolic?
04-04-2016, 07:53 PM
Auto to podstawa?
No ja dobrze znam i kojarzę Torcar mają dobre samochody i profesjonalną obsługę. Braliśmy u nich auto jak moja siostra brała ślub cywilny. Mogę szczerze polecić i nie ma problemów z niczym u nich. Ceny też są w porządku.
04-04-2016, 10:04 PM
Auto to podstawa?
Według mnie prawko to absolutna podstawa! Jak może facet nie mieć prawka i do tego jeszcze mieć do innych pretensje ze się z niego smieja?? No ale widać jakich facetow teraz mamy, ze nawet prawda jazdy nie chce im się zrobić a to na kobiety narzekają
04-04-2016, 11:42 PM
Auto to podstawa?
No cóż.. o tym właśnie mówiłem, hejterzy wszędzie dookoła.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS