Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Antykwariat z dużą ofertą

01-08-2016, 03:32 PM
Witam. Poszukuję w imieniu starszej osoby zakochanej w literaturze podróżniczej antykwariatu z bogatą ofertą książek o wspomnianej tematyce. Chodzi o pozycje z drugiej ręki, głównie ze względu na ich niższą niż przeciętnie cenę (fundusze tej osoby niestety nie są duże, a kosztowne problemy natury zdrowotnej nie znikają). Mam nadzieję, że umieszczam ten temat w dobrym miejscu. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2016, 06:05 PM
Wbrew pozorom tanie książki nie muszą być używane Smile wystarczy omijać te wielkie sieci, które są w każdym centrum handlowym, słyszałam, że one okropnie wyzyskują swoich pracowników, a przy tym mają ceny z kosmosu.
01-08-2016, 08:20 PM
a gdzie mieszkasz, bo bez tego to jak mamy niby doradzić? I czy szukasz czegoś w internecie, czy stacjonarnie? Chyba internetowo, skoro nie podajesz miejscowości… tak już swoją drogą, skoro to starsza i schorowana osoba, to raczej nie bywa w centrach handlowych, więc nie ma co pisać o Empikach Tongue
01-08-2016, 10:56 PM
Autorze, nie wiem, gdzie Ty mieszkasz. Ja studiuję w Poznaniu i bardzo często bywam w antykwariacie na Ratajczaka, mają duuużo ciekawych książek, mogę polecić. Internetowych antykwariatów niestety nie znam. Może trzeba urządzić jakąś zbiórkę książek lub środków dla tej osoby, o której wspominasz?
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS